ट्रेंडिंग:

>> तिनाउ नदीमा डुबेर कालिकाका विद्यार्थीको निधन >> बुटवल देशकै सबल आर्थिक केन्द्र >> रामग्राममा वुद्ध जयन्तीको अवसरमा धातु जात्रा >> राप्ती राजमार्ग बन्द हुने >> गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्धको रिट दर्ता गर्न आदेश >> बाँकेमा ३५ हजार बढी बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाईँदै >> सन्दीप लामिछानेलाई अमेरिकाले दिएन भिसा >> कर्णालीमा कृषि मन्त्रालय स्वीकार गरि विनोदकुमारले आजै सपथ लिने >> सिरोहियालाई ३ दिन हिरासतमा राख्न अदालतको अनुमति >> जलवायु परिवर्तनबाट प्रभावित देशलाई आर्थिक  सहयोग आवश्यक: प्रचण्ड >> दाङमा ३७ हजार बढी बालबालिकालाई आइपीभी खोप लगाइँदै >> अदालतको अनुमति लिएर अनुसन्धान गरिनु प्रेस स्वतन्त्रताको हनन नहुने रास्वपाको जिकिर >> नेपालमा जलवायु परिवर्तनका कारण बङ्गलादेशको अस्तित्व खतरामा पर्ने चिन्ता >> विदेश पठाइदिन्छु भन्दै ठगी गर्ने ३ जना पक्राउ >> जैविक विविधता योजनाको हिस्सा किन र कसरी बन्ने ? >> अदालती प्रक्रियामा बढ्ता हो–हल्ला गर्न जरुरी छैन: प्रचण्ड >> सिरोहियालाई धनुषा अदालतमा म्याद थपका लागि ल्याइयो, सुरक्षा व्यवस्था कडा >> प्रधानमन्त्री अदृश्य अधिनायकवादतर्फ उद्यत : सुधिर शर्मा >> कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक बस्दै >> वडा नं. ३ लाई उजिरसिह वडा कप क्रिकेटको उपाधि >> चार प्रदेशमा हावाहुरीसहित वर्षाको सम्भावना >> लोकतन्त्रवादी आदिवासी जनजाति महासंघ, सिद्धार्थनगर–१ को अधिवेशन >> सुरक्षण मुद्रण घोटालामा विकलसहित ४ जना दोषी ठहर, २ वर्ष कैद र २५ करोड जरिवाना >> च्याम्पियन टिमलाई ‘दाता’ को पीर >> गुलियो उखु, अमिलो मन >> जैविक विविधता संरक्षणमा ढिलाई नगरौं >> पोलियोबाट बालबालिका बचाउन आईपिभी खोप अभियान >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> प्रधानमन्त्रीले लिएको विश्वासको मतमाथि सर्वोच्चले उठायो प्रश्न >> सिरोहियालाई पक्राउ गरिनु प्रतिशोधपूर्ण : पत्रकार महासंघ >> सातौ राष्ट्रिय भलिबल दिवसमा दिप प्रज्जवलन तथा शुभकामना >> सिरोहियाको पक्राउ प्रचण्डको ज्ञानेन्द्रपथ : बाबुराम >> राजपुर–५ का वडा अध्यक्ष विष्टमाथि साधुद्वारा त्रिशुल प्रहार >> गैँडाको खाग खरिदबिक्रीको आरोपमा नवलपुरका ५ सहित ६ जना पक्राउ >> एमाले दाङको १४औँ अधिवेशनबाट नवनिर्वाचित पदाधिकारीसहित सदस्यहरुले गरे शपथ ग्रहण >> कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहिया पक्राउ >> गृहमन्त्री लामिछानेलाई पदबाट मुक्त गर : वरिष्ठ पत्रकार घिमिरे >> पक्राउ पुर्जिविरुद्ध सिरोहिया सर्वोच्चमा,प्रहरी टोली कान्तिपुरको अफिसमा >> कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष कैलाश सिरोहियाका नाममा पक्राउ पुर्जी जारी >> प्रतिनिधि सभाको बैठक जेठ ११ गते बस्ने >> विपक्षीको नाराबाजीबीच राष्ट्रपतिलाई धन्यवाद >> कान्तिपुरका अध्यक्ष सिरोहियाविरुद्ध पक्राउ पुर्जी जारी >> समस्याग्रस्त सहकारीको सम्पत्ति लिलामी गरेर बचत फिर्ता गर्न चुनौती >> ऐतिहासिक विन्दुबाट झर्‍यो सुनको भाउ >> गृहमन्त्री लामिछानेको नाम उल्लेख गरेर छानवीन समिति बन्ने >> बस र टिपर ठोक्किँदा १३ जना घाइते, दुई जना गम्भीर >> कोषाध्यक्षले अह्राएर पशुपतिको भेटी चोरेको दावी >> सहकारी ठगी प्रकरणको कार्यदलको वैठक बस्दै >> आजको मौसमः लुम्बिनीसहित तीन प्रदेशमा चट्याङसहित वर्षा >> आज रुपन्देहीका बोर्डिङ स्कूलहरुमा शोक विदा
प्रथम उपमेयर कप टि–ट्वान्टी वडास्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिता

वडा नं. १३ को विजयी सुरुवात

८ चैत्र २०७९, बुधबार
८ चैत्र २०७९, बुधबार

बुटवल, ८ चैत ।

वडास्तरमा रहेका युवा खेलाडीहरुलाई प्लेटफर्म दिने उद्देश्यका साथ बुटवलमा प्रथम उपमेयर कप टि–ट्वान्टी वडास्तरीय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु भएको छ । बुटवल उपमहानगरपालिकाको आर्थिक सहयोग र जितगढी रोयल क्रिकेट क्लबको आयोजनामा नरेश्वर क्रिकेट रंगशालामा भएको उद्घाटन खेलमा वडा नं. १३ ले वडा नं. १९ माथि ६ विकेटको जित निकाल्दै दोस्रो चरणमा प्रवेश गरेको हो ।

वडा नं. १३ ले टस जितेर ब्याटिङको निम्तो दिएपछि मैदान उत्रेको वडा नं. १९ ले निर्धारित १५ ओभरको खेलमा ९९ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । उसका लागि सन्दिप केसीले ४६ र सुदिप महतले १९ रनको योगदान दिए । वडा नं. १३ का धिरज शाही र सन्दिप सुनारले समान २–२ विकेट लिए । वडा नं. १३ का ब्याट्सम्यानले ११ ओभरमा ४ विकेटको नोक्सानीमा लक्ष्य भेटायो । यसका लागि सन्दिप सुनारले शानदार ४८ तथा रवि गहतराजले २४ रन बनाए । वडा नं. १९ का सुदिप महतले २ तथा हिसनले १ विकेट लिएपनि जितका लागि पर्याप्त भएन ।

खेलमा वडा नं. १३ का सन्दिप सुनार म्यान अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए । प्रतियोगितामा बुटवल उपमहानगरपालिकाका विभिन्न वडाका १६ टिमले उपाधिका लागि प्रतिष्पर्धा गर्ने क्लबका अध्यक्ष गंगाराम सुनारले बताए ।

एक कार्यक्रमका बीच बुटवल उपमहानगरपालिकाका उपप्रमुख सावित्रादेवी अर्यालले बलिङमार्फत खेलको उद्घाटन गर्दै खेल विकासमा पालिकामार्फत बजेट बिनियोजन गरिएको बताइन् । देशकै गर्विलो क्रिकेटको ईतिहास बोकेको नेपाली राष्ट्रिय टिमलाई खेलाडी दिने रुपन्देही र यहाँका पालिकाहरु सहकार्य गर्दै पूर्वाधार विकासमा लाग्नुपर्ने उनको सुझाव थियो ।

कार्यक्रममा रुपन्देही क्रिकेट संघका सल्लाहकार केहरसिह भण्डारी, राष्ट्रिय एम्पायर हेमन्त श्रेष्ठले खेल विकासको लागि दीर्घकालिन योजनासहित अघि बढ्नुपर्ने बताए । बिहिबार ३ वटा खेलहरु हुनेछन । बिहान पहिलो खेलमा वडा नं. ११ र ३, दिउँसो वडा नं. १२ र १७ तथा दिउँसो १५ र १३ बी का बीचमा खेल हुने अध्यक्ष गंगाराम सुनारले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?