ट्रेंडिंग:

>> तुलसीपुरमा आधुनिक बधशाला निर्माणकालागि छलफल >> अर्थतन्त्र ओरालो लाग्दै : अर्थमन्त्री भन्छन्– सुधारोन्मुख छ, ढुक्क भएर लगानी गर्नुस् >> अर्थमन्त्रीले गरे महेशपुर भन्सारको निरीक्षण, राजश्व संकलन वृद्धि गर्न निर्देशन >> गणपतिको सातौ शाखा योगीकुटीमा >> शिव, गणेश एवं नन्दीको प्राण प्रतिष्ठा >> सिगलतर्फ अन्तिम आठको टुगो >> त्रिकोणात्मक सिरिजमा नेपालको दोस्रो हार, नेदरल्यान्ड्ससँग २ रनले पराजित >> ‘जग्गा हडप्ने खेलले बुटवलको रानीगन्ज ललिता निवास र बालुवाटर जस्तै,छानवीन होस्’ >> पर्यटन व्यवसाय फस्टाउन सरकारी पक्षले तत्काल गर्नुपर्ने २५ काम >> नेदरल्यान्ड्सले नेपाललाई दियो १८५ रनको लक्ष्य >> १० प्रदेश इन्चार्ज तोक्ने माओवादी केन्द्रको निर्णयप्रति जनार्दन शर्माको असहमति >> दाङमा टिप्परको ठक्करबाट एकजनाको मृत्यु >> माओवादीले राष्ट्रिय सभा अध्यक्षमा दाबी नछाड्ने >> युनिग्लोब कलेज : व्यवस्थापन शिक्षामा उत्कृष्ट गन्तव्य >> इलाम २ र बझाङ–१ क मा हुने उपचुनावको मतदाता अद्यावधिक हुंदै >> क्यानडामा दुघर्टनामा मृत्यु भएका दुई युवाहरुको शव नेपाल पठाइदै >> टी–२० त्रिदेशीय क्रिकेट शृङ्खला : आज नेपाल नेदरल्यान्ड्ससँग खेल्दै >> लगानी सम्मेलनमा किन ढिलाई ? >> एमाले सल्यानमा अहिले के पाकिरहेको छ ? >> बौद्ध शिक्षाभित्रको कल्याणकारी अर्थशास्त्र >> कपिलवस्तु साझेदारी वनमा चुनावी रौनक >> देवदहमा अमानवीय क्रियाकलापप्रति पेशागत महासंघको विरोध >> जलविद्युतको शिरै अँध्यारो >> लुम्बिनी अस्पतालमा प्रदेश सरकारको झेल ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् :आजको राशीफल >> दाङ क्रिकेट लिगः तुलसीपुर रोयल्स र घोराही टाईगर्स विजयी >> साई ग्लोबल कपः लीलाराम र प्यारामाउण्टको लगातार जित >> सुरक्षित महिनावारी अक्षयकोष स्थापना >> दाङमा दोस्रो अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता रौनक >> लुम्बिनी अस्पताललाई पश्चिम क्षेत्रकै विशिष्टकृत अस्पताल बनाउँछौं : मन्त्री खनाल >> खेलकुद तथा सास्कृतिक क्षेत्रमा प्राथमिकता दिएको नगरप्रमुख पाण्डेको दाबी >> संसद्‍मा छिरेका ४९ जना ‘लघुवित्त पीडित’ विरुद्ध मुद्दा चलाइँदै >> लुम्बिनी प्रदेश फेसिंङ संघ गठन >> सिंहदरबार, बालुवाटार र बानेश्वरका पेटीमा हिँड्न निषेध >> नगरपालिकामा हुलहुज्जत गर्नेमाथि कानुनी उपचार खोजिने >> सातै प्रदेशमा माओवादी इन्चार्ज फेरिए >> नामिबियाविरुद्धको पहिलो खेलमा नेपाल २० रनले पराजित >> राष्ट्रिय एचआईभी एड्स महासंघमा खड्का निर्वाचित >> निर्णय कार्यान्वयन नगर्न अदालतको आदेश >> प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ सहित ९ जना पक्राउ >> टी–२० त्रिदेशीय क्रिकेट शृङ्खला: पहिलो खेलमा आज नेपाल र नामिबिया खेल्दै >> चार प्रदेशमा वर्षा र हिमपातको सम्भावना >> मगर एकता दिवसको सान्दर्भिकता >> आकाश देखिने कक्षाकोठा ! >> पेडा, खुवा र पनिर बनाउँदै विद्यार्थी >> सिद्धबाबा र गोरखनाथ मन्दिर बीचको सम्बन्ध >> ‘गाउँमै बस्छु—केही गर्छु’ >> कछुवा गतिमा प्रदेश सरकार ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> दुर्घटना न्यूनीकरणका लागि अव अनिवार्य यान्त्रिक परीक्षण
खेलकुद
२२ औ संस्करणको तिलोत्तमा गोल्डकप

फ्रेन्डस क्लब जितसंगै अन्तिम चारमा

७ चैत्र २०७९, मंगलवार
७ चैत्र २०७९, मंगलवार

बुटवल,  चैत- शसस्त्र प्रहरी बलको एपीएफ क्लबलाई २–१ गोलले स्तब्ध पार्दै फ्रेन्डस क्लब कुपन्डोल रुपन्देहीमा जारी २२ औ तिलोत्तमा गोल्ड कप नकआउट फुटबल प्रतियोगिताको अन्तिम चारमा स्थान बनाएको छ । सोमबार भएको प्रतिस्प्रर्धात्मक खेलमा फ्रेन्डसले विभागिय टिमलाई पाखा लगाउदै अन्तिम चारमा स्थान बनाएको हो । शुरुवातबाट नै खेलमा हाबी रहेको फ्रेन्डसले पहिलो हाफ गोल भने गर्न सकेन । विदेशी खेलाडी राफिक अमिनुले खेलको पाचौ मिनेटमा राम्रो अवसर गुमाए । उनले दशौ मिनेटमा एपिएफका गोलकिपर अन्जन श्रेष्ठलाई विट गराउदै गरेको प्रहार पोष्ट बाहिर गयो ।

तेस्रो पटक सन्जोग महर्जनको क्रसलाई राफिकले हेडमार्फत दिशा दिन सकेन । खेलको २५ औ मिनेटमा राफिलको पासलाई उत्तम राई पनि गोल गर्न असफल भए । खेलको ४२ औ मिनेटमा एपिएफले पहिलो अट्याक गर्यो । सन्तोषको पासमा प्रबिन स्याङताङको हेडलाई फ्रेन्डसका गोलकिपर बिशाल सुनारले रोकिदिए । खेलको ४४ औ मिनेटमा सन्जोग महर्जनलाई एपिएफका सुमन श्रेष्ठले डिबक्स बाहिर लगडाएपछि पहेलो कार्ड पाए । २० यार्डबाट डोनाको फिकिक प्रहार बाहिरियो । पहिलो हाफ गोलरहित बराबरी खेलेको एपीएफ दोस्रो हाफमा भने २ गोल खान पुग्यो । दोस्रो हाफको पाचौ मिनेटमा डोनाले गर्दै खेलमा टिमलाई अग्रता दिलाए ।
यसैगरि ३० औ मिनेटमा एरोन थापाको पासमा राफिक अमिनुले गोल थपे । फ्रेन्डसका एरोनको पासमा स्यामबाबु कक्षपतिको प्रहार एपिएफका गोलकिपर अन्जन श्रेष्ठले बिफल बनाए । एपीएफका बिरेन्द्र प्रसाद यादवले खेलको ईन्जुरी समयमा सान्त्वना गोल गरे ।
खेलमा फ्रेन्ड्सका राफिक अमिनु म्यान अफ दी म्याच घोषित हुदै नगद ११ हजार १ सय ११ रुपैया सहित गिफट ह्याम्परबाट पुरस्कृत भए । मंगलबार पहिलो चरणको अन्तिम खेलमा चर्चित मनाङ मस्याङ्दी क्लब र विभागिय नेपाल पुलिस क्लब खेल्ने छन ।

बुटवल उपमहानगरपालिकाको संरक्षकत्व, रुपन्देही जिल्ला फुटबल संघ रुपन्देहीको आयोजना, यशोदा फुड्स प्रालि, त्रिमुर्ति ईण्डष्ट्रिज प्रालीको मुख्य प्रायोजनमा दुई विभागीयसहित ८ टिमले उपाधिका लागि प्रतिस्प्रर्धा गर्दछन । प्रतियोगिताको विजेता टिमले ११ लाख ११ हजार एक सय ११ रुपैया नगद पुरस्कार पाउने छन । गोल्डकपको उपविजेताले ५ लाख ५५ हजार ५ सय ५५ रुपैया पुरस्कार प्राप्त गर्ने छ । सर्वोत्कृष्ट खेलाडीले नगद एक लाख रुपैया वा एक थान मोटरसाइकल, विधागत रुपमा उत्कृष्ट फरवार्ड, गोलरक्षक, मिड फिल्डर, डिफेन्स र कोचले जनही ३० हजारका दरले नगद पुरस्कार प्राप्त गर्ने छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?