Logo
८ चैत्र २०७९, बुधबार

विपन्न ५० जनालाई महालक्ष्मीकाे जीवन बिमा उपहार


चन्द्राैटा(कपिलवस्तु), ४ चैत ।

महालक्ष्मी लाईफ इन्स्योरेन्स लिमिटेडले एजेन्सी रिफ्रेसमेन्ट रिवार्ड कार्यक्रम गरेकाे छ । चन्द्राैटामा एक कार्यक्रमकाे बीच शिवराज नगरपालिकाका विपन्न ५० जनालाई उपहारस्वरुप बीमा पाेलिसी हस्तान्तरण गरिएको कम्पनीले जनाएको छ ।

कम्पनीका वरिष्ठ एजेन्सी म्यानेजर तथा चन्द्राैटामा रहेकाे जस्मिन मनि ट्रान्सफरका सञ्चालक समेत रहेका आर्यन खानले ५० जनाकाे प्रतिव्यक्ति दुई लाख रकम बराबरको बिमा गरेकाे बताए । बचत गर्ने बानीकाे उद्देश्यले यस्ताे प्रभावकारी याेजना ल्याएकाे उनले जनाए । आम नागरिकलाई राहत हाेस भन्ने हेतुले पहिलाे किस्ता आफ्नाे व्यक्तिगत खर्चमा बिमा गरिएकाे म्यानेजर खानले जनाए ।

यस क्षेत्रका विपन्न गरिब परिवारलाई आगामी महिना थप ५० जनाकाे जीवन बीमा उपलब्ध गराउने योजना रहेकाे उनकाे भनाइ छ । यसैबीच शिवराज नगरपालिकाका मेयर अजय थापाले जीवन बीमा सबैका लागि अपरिहार्य रहेकाे बताए । जीवन बीमाले बचत गर्ने विकाससँगै आर्थिकरुपमा सबल बनाउने जिकिर गर्दै क्षमताले भ्याएसम्म बीमा गर्न आग्रह गरे । कम्पनीको बुटवल शाखासँग समन्वय गरेर सेवाग्राहीलाई उत्प्रेरित तथा लाभान्वित हुनेगरी शनिबार स्थानीय ४० बढी अभिकर्ताहरुलाई सम्मान समेत गरिएको थियाे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?