ट्रेंडिंग:

>> तुलसीपुरमा आधुनिक बधशाला निर्माणकालागि छलफल >> अर्थतन्त्र ओरालो लाग्दै : अर्थमन्त्री भन्छन्– सुधारोन्मुख छ, ढुक्क भएर लगानी गर्नुस् >> अर्थमन्त्रीले गरे महेशपुर भन्सारको निरीक्षण, राजश्व संकलन वृद्धि गर्न निर्देशन >> गणपतिको सातौ शाखा योगीकुटीमा >> शिव, गणेश एवं नन्दीको प्राण प्रतिष्ठा >> सिगलतर्फ अन्तिम आठको टुगो >> त्रिकोणात्मक सिरिजमा नेपालको दोस्रो हार, नेदरल्यान्ड्ससँग २ रनले पराजित >> ‘जग्गा हडप्ने खेलले बुटवलको रानीगन्ज ललिता निवास र बालुवाटर जस्तै,छानवीन होस्’ >> पर्यटन व्यवसाय फस्टाउन सरकारी पक्षले तत्काल गर्नुपर्ने २५ काम >> नेदरल्यान्ड्सले नेपाललाई दियो १८५ रनको लक्ष्य >> १० प्रदेश इन्चार्ज तोक्ने माओवादी केन्द्रको निर्णयप्रति जनार्दन शर्माको असहमति >> दाङमा टिप्परको ठक्करबाट एकजनाको मृत्यु >> माओवादीले राष्ट्रिय सभा अध्यक्षमा दाबी नछाड्ने >> युनिग्लोब कलेज : व्यवस्थापन शिक्षामा उत्कृष्ट गन्तव्य >> इलाम २ र बझाङ–१ क मा हुने उपचुनावको मतदाता अद्यावधिक हुंदै >> क्यानडामा दुघर्टनामा मृत्यु भएका दुई युवाहरुको शव नेपाल पठाइदै >> टी–२० त्रिदेशीय क्रिकेट शृङ्खला : आज नेपाल नेदरल्यान्ड्ससँग खेल्दै >> लगानी सम्मेलनमा किन ढिलाई ? >> एमाले सल्यानमा अहिले के पाकिरहेको छ ? >> बौद्ध शिक्षाभित्रको कल्याणकारी अर्थशास्त्र >> कपिलवस्तु साझेदारी वनमा चुनावी रौनक >> देवदहमा अमानवीय क्रियाकलापप्रति पेशागत महासंघको विरोध >> जलविद्युतको शिरै अँध्यारो >> लुम्बिनी अस्पतालमा प्रदेश सरकारको झेल ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् :आजको राशीफल >> दाङ क्रिकेट लिगः तुलसीपुर रोयल्स र घोराही टाईगर्स विजयी >> साई ग्लोबल कपः लीलाराम र प्यारामाउण्टको लगातार जित >> सुरक्षित महिनावारी अक्षयकोष स्थापना >> दाङमा दोस्रो अन्तराष्ट्रिय कुस्ती प्रतियोगिता रौनक >> लुम्बिनी अस्पताललाई पश्चिम क्षेत्रकै विशिष्टकृत अस्पताल बनाउँछौं : मन्त्री खनाल >> खेलकुद तथा सास्कृतिक क्षेत्रमा प्राथमिकता दिएको नगरप्रमुख पाण्डेको दाबी >> संसद्‍मा छिरेका ४९ जना ‘लघुवित्त पीडित’ विरुद्ध मुद्दा चलाइँदै >> लुम्बिनी प्रदेश फेसिंङ संघ गठन >> सिंहदरबार, बालुवाटार र बानेश्वरका पेटीमा हिँड्न निषेध >> नगरपालिकामा हुलहुज्जत गर्नेमाथि कानुनी उपचार खोजिने >> सातै प्रदेशमा माओवादी इन्चार्ज फेरिए >> नामिबियाविरुद्धको पहिलो खेलमा नेपाल २० रनले पराजित >> राष्ट्रिय एचआईभी एड्स महासंघमा खड्का निर्वाचित >> निर्णय कार्यान्वयन नगर्न अदालतको आदेश >> प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ सहित ९ जना पक्राउ >> टी–२० त्रिदेशीय क्रिकेट शृङ्खला: पहिलो खेलमा आज नेपाल र नामिबिया खेल्दै >> चार प्रदेशमा वर्षा र हिमपातको सम्भावना >> मगर एकता दिवसको सान्दर्भिकता >> आकाश देखिने कक्षाकोठा ! >> पेडा, खुवा र पनिर बनाउँदै विद्यार्थी >> सिद्धबाबा र गोरखनाथ मन्दिर बीचको सम्बन्ध >> ‘गाउँमै बस्छु—केही गर्छु’ >> कछुवा गतिमा प्रदेश सरकार ! >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> दुर्घटना न्यूनीकरणका लागि अव अनिवार्य यान्त्रिक परीक्षण
शिक्षा / स्वाथ्य
खबर

स्विव्त एजुकेशनले ग-यो ‘करियर कन्सल्टेसन’ कार्यक्रम

४ चैत्र २०७९, शनिबार
४ चैत्र २०७९, शनिबार

बुटवल चैत- स्विव्त एजुकशन प्रालि बुटवलको आयोजनामा बहुप्रतिक्षित अन्तर्राष्ट्रिय बुटक्याम्पको पूर्व तयारी स् वरूप बुटवलमा ३ दिने दिने करियरकन्सल्टेसन कार्यक्रम सुरुगरेको छ । बटवल मिलनचोकमा रहेको डेल्टा एजकेशन प्रांगढमा आयोजनाग रिएको तीन दिने करियर कन्सल्टेसन कार्यक्रमको पहिलो दिन सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको छ ।
यो कार्यक्रम चै त ५ गते सम्म आयोजनाहुने छ । करियर कन्सल्टेसनको उद्घाटन स्विव्त टेक्नोलोजीका सह–संस्थापक सुरज माझी, र प्रबन्धनिर्देशक सुमिता रानामगर गरेका थिए । स्विव्त एजकेशनका फाउन्डर सुवास शाहीले सहभागीहरूलाई स्वागत गर्दैग गुणस्तरिय शिक्षामा प्राविधिक शिक्षाको महŒवमा जोड दिए । उनले आजको प्रतिस्पर्धी संसारमा विशेषज्ञ प्रशिक्षकद्वारा योग्य प्रतिभाहरू सिर्जना गर्ने गरी योकार्यक्रम आयोजना गरिएको बताए ।
प्राविधिक शिक्षाले जसले आगामी पुस्ता तयार गर्न मद्दत गर्ने जानकारी दिदैं उनले महŒवपूर्ण काम गर्ने अवसर समेत यो कार्यक्रमले सरुवात गरेको बताएका थिए ।
। सहभागीहरूलाई क्यारियर विकल्पहरू अन्वे षण गर्ने अवसर प्रदान गर्नेगरी कार्यक्रम आयोजना गरिएको कम्पनीले जनाएको छ ।
कार्यक्रममा विद्यार्थी, युवा पे शाकर्मीहरू लगायतको बाक्लो उपस् िथति रहे को थियो । सहभागीहरूले नयाँ स्तरको कार्यक्रम भएको कारण उत्साह व्यक्त गरेका थिए । अनुभवी विशे षज्ञहरूबाट सिक्ने र महŒवपूर्ण विषयबारे जानकारी लिने अमूल्य अवसर प्राप्त गरिएको उनीहरूको प्रतिक्रिया रहेको जनाइएको छ । कार्यक्रमको पहिलो दिन अन्तरक्रियात्मक गतिविधि, खेल, नेटवर्किङको दायरा पनि राखिएको थियो परामर्श सत्रको रूपमा सहभागीहरूले सफ्टवे यरमा विशेषज्ञहरूसँग संलग्न हुने अवसर पाएका थिए ।
ईन्जिनियरिङ्, ग्राफिक डिजाइन, र उद्यमशीलता गरी ३ वटा को र्षको विषयमा आयो जकले प्रष्ट पारे काथिए । स्विव्त एजुकेशन प्रालिले गुणस्तरको शिक्षा र तालिम प्रदान गर्न प्रतिवद्धरहेको जनाएको छ । नेपाल र बाहिरका व्यक्तिहरू, अन्तर्राष्ट्रिय बुटक्याम्पमा समे त सहभागिता गराउने जसमा २० जनाले मात्रै सहभागी हुन पाउने छन । यसरी सहभागीहरूले अन्तराष्ट्रिय स्तरको बुटक्याम्पको शैलीमा प्रशिक्षण, तालिम र सीपसिक्ने छन् । तालिम÷शिक्षा प्राप्ती पश्चात १०० प्रतिशत जागिर प्राप्त गर्न सकिने समेत कम्पनीले जनाएको छ ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?