ट्रेंडिंग:

>> इन्टरपोलमार्फत यूएईबाट पक्राउ परेका दुई जनालाई नेपाल ल्याइयो >> संसदीय छानबिन समिति बनाउँदा कम्पनीको नाम उल्लेख गर्नुपर्ने कांग्रेसको अडान >> रुपन्देहीमा पोलियोविरुद्ध ७० हजार बालबालिकालाई आईपीभी खोप लगाइंदै >> कलेजो क्यान्सर बढ्दै, के के हुन्छन् लक्षण ? >> संसदको गतिरोध हटाउन दलहरुको पहल, भोलिको बैठकअघि नै सहमति जुटाउने प्रयास >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> बिउमा लुटिंदै किसानहरु  >> महेशपुर भन्सारले समात्यो ५ लाख बराबरको अवैध कपडा >> बुद्ध परिपथको विकासका लागि पञ्चवर्षीय योजना बनाउँछौः मन्त्री बस्नेत >> सकारात्मक चिन्तनले बनाउँछ स्वस्थ जीवन >> चाउलीको दोभासे रहर >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> मनपरी गर्ने बुटवलका २ मासु पसललाई जरिवाना >> बुद्धिचाल खेलाडी सेढाइलाई बिदाई >> स्कर्लसमा नेता चुन्न निर्वाचन >> उत्तर प्रदेशको १ प्रतिशत पर्यटक लुम्बिनीलाई पर्याप्त >> बुटवल पूर्ण खोप दिगोपना सुनिश्चितता घोषणा >> विद्यार्थीसँग पर्यावरण सचेतना अभिवृद्धि कार्यक्रम बुटवलमा सम्पन्न >> सन्धिखर्कमा पनि खुल्यो कपडा बैंक >> दाङबाट काठमाडौ जाँदै गरेको बस दुर्घटनामा १० यात्रु घाइते >> वडा नं ३ र १ सेमीफाईनलमा >> गृहमन्त्रीलाई कारबाही माग गर्दै नेवि संघको प्रदर्शन >> घरजग्गा र सवारी कर्जामा राष्ट्र बैंकको उदार नीति >> काँग्रेसले संसदमा उत्ताउलो व्यवहार देखायोः ओली >> प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै नबसी स्थगित >> राष्ट्रिय सभामा कांग्रेसको अवरोध पछि बैठक स्थगित >> नेपालले लगायो २ भारतीय ब्रान्डका ४ मसलाको आयातमा रोक >> प्रतिनिधि सभाको बैठक सर्‍यो >> पाल्पामा रूखबाट लडेर महिलाको मृत्यु >> पाकिस्तान खानेपानी संकटको चरम सिमामा >> संसदीय छानबिन समितिमा अडिग रहने कांग्रेसको निर्णय >> विश्वकपअघि अमेरिका र क्यानडासँग नेपालले वार्मअप खेल खेल्ने >> विपन्नलाई निःशुल्क उपचार सार्थक बनाउँदै काठमाडौं महानगर >> यस्तो छ आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> प्रधानमन्त्री प्रचण्डले चौथोपटक जेठ ७ गते विश्वासको मत लिने >> सुकुम्बासी र अव्यवस्थित बसोवासीलाई जग्गा र लालपुर्जा नदिन सर्वोच्चको आदेश >> ‘रक्तचाप नियन्त्रणमा पूर्व होसियारी’ >> लुम्बिनीको विकास र पर्यटन >> राजस्व संकलनमा प्रदेश सरकार फेल >> ‘मुंग्रे घार’ नै लिलबहादुरको साहारा >> प्रतिनिधिसभा बैठक आज पनि बस्दै >> राष्ट्र बैंकलाई तरलता व्यवस्थापनको सकस, बैंकिङ प्रणालीबाट आज फेरि रु. ३५ अर्ब तान्दै >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> सन्दीपलाई विश्वकप खेल्ने टोलीमा राख्न आईसीसीले दियो स्वीकृति >> सकारात्मक चिन्तन : पूर्ण आकारको स्वस्थ जीवन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> राइटपाथ एजुकेसन कन्क्लेभमा अन्जु पन्त र पुर्व मिस नेपाल आउंदै >> गुल्मीमा बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, १२ घाइते (नामावलीसहित) >> बुटवलको विकासका लागि पुनःसंरचना विषयक दुई दिने गोष्ठी सुरु >> छाडा चौपाया व्यवस्थापनमा प्रदेशले चासो दिन्छ: मुख्यमन्त्री महरा

राममणि क्याम्पस स्ववियु सभापतिका उम्मेदवार न्यौपानेमाथि नेविसंघको आक्रमण, कारवाही गर्न माओवादीको माग

२७ फाल्गुन २०७९, शनिबार
२७ फाल्गुन २०७९, शनिबार

बुटवल,२७ फागुन । रुपन्देहीको राममणि वहुमुखी क्याम्पसमा स्ववियु सभापति पदमा उम्मेदवारी दर्ता गर्ने क्रममा अखिल क्रान्तिकारी रुपन्देहीका सचिव सागर न्यौपानेमाथि नेपाल विद्यार्थी संघका विद्यार्थीहरुले सांघातिक आक्रमण गरेको भन्दै नेकपा माओवादी तिलोत्तमा नगर कमिटीले आक्रमणमा संलग्नमाथि कारवाहीको माग गरेको छ । माओवादी केन्द्र तिलोत्तमा नगर कमिटी अध्यक्ष बेलप्रसाद शर्माले शनिबार सांझ विज्ञप्ति जारी गर्दै शनिबार क्याम्पसमा मनोनयन दर्ता गर्ने क्रममा नेपाल विद्यार्थी संघका एरिक केसी,रेशम कार्की र गोबिन्द उपाध्याय लगायत १०–१५ जनाको समूहले स्ववियु सभापति पदका उम्मेदवार सागर न्यौपानेमाथि सांघातिक हमला गरेको हुंदा उक्त घटनाको घोर निन्दा गर्दै उनीहरुमाथि कानून अनुसार कारवाही र क्याम्पसबाट निश्कासन गर्न माग गरिएको छ ।
यसैगरी अखिल क्रान्तिकारी राममणि वहुमुखी क्याम्पस इकाई कमिटीका संयोजक क्षितिज कुमार न्यौपानेले पनि एक विज्ञप्ति जारी गर्दै अखिल क्रान्तिकारी रुपन्देहीका सचिव सागर न्यौपानेमाथि नेपाल विद्यार्थी संघका विद्यार्थीहरुले गरेको सांघातिक आक्रमणको निन्दा गर्दै आक्रमणमा संलग्नमाथि कारवाही र क्याम्पसबाट निश्कासन गर्न क्याम्पस प्रमुख समक्ष माग गरिएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

Admission open

http://www.lws.edu.np