ट्रेंडिंग:

>> भलाई कोषद्वारा स्वर्ण महोत्सवको लोगो सार्वजनिक >> प्रदेशमा पनि सरकार फेर्ने माओवादी निर्णय >> राप्रपा नयां गठबन्धनमा नअटाउने >> नयां गठबन्धनमा नेकपा एस पनि ! >> अर्थमन्त्री नपाएपछि माओवादीले गठबन्धन फे-यो : कांग्रेस >> सत्ता गठबन्धन भत्कियो, एमाले र रास्वपा आजै सरकारमा जाने >> सत्ता गठबन्धनको बैठक स्थगित >> नेकपा एमालेले बोलायो सचिवालय बैठक, राजनीतिमा एकाएक तरंग >> नयां सत्ता गठबन्धनको पक्षमा १५७ सांसदहरुको समर्थन ! , आज ८ बजे बस्ने गठबन्धनको वैठक निर्णायक >> चिकित्सक दिवसमा सम्मान, मुखपत्र विमोचन तथा अन्तक्र्रिया >> प्यूठानका सांसद सूर्य थापासँग २४ घण्टा >> मायादेवीमा दादुरा–रुबेला खोप अभियान सुरु >> स्थानीय तहको कार्यसम्पादनमा प्रश्नः गतसाल उत्कृष्ट अहिले फेल ! >> विवादको घेरामा लुम्बिनी सम्मेलन >> ‘जीवन बाँच्न जीवन बदल्न जान्नुपर्दछ’ >> मुद्दा मामिला भन्दा ‘मेलमिलापमा’ प्राथमिकता >> गण्डकमा बगर खेतीलाई प्रोत्साहन >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> विश्वमै दुर्लभ तीन महिने महायज्ञ निलकण्ठ बाबाधाममा चल्दै >> लुम्बिनीको शिखर सम्मेलनबारे संघीय संसदमा उठ्यो प्रश्नः सम्मेलन रोक्न एमालेको माग (भिडियोसहित) >> राजनीतिक र आर्थिक संकट समाधानका लागि संविधानमा पुनरावलोकन हुनुपर्छः त्रिपाठी >> बुद्धज्ञान शिक्षा विश्वव्यापी बनाउन पहल गरौँ : गृहमन्त्री श्रेष्ठ >> लौरियट्स एण्ड लिडर्स सम्मेलनबारे प्रदेशसभामा एमालेको विरोधः मुख्यमन्त्री ‘लेण्डुप दोर्जे’ बन्न खोजेको आरोप >> होटलको छतबाट खसेर एकको मृत्यु >> ५० करोड लागतमा भैरहवामा पर्यटकलक्षित होटल ल्याण्डमार्क सञ्चालनमा >> वीरेन्द्रनगरमा पहिलो महिला सम्मेलन हुँदै >> शालिनको पोस्टमार्टम रिपोर्ट : बलात्कार पुष्टि भएन, झुण्डिएर मृत्यु >> शिखर सम्मेलनबारे विपक्षीले विरोध गर्ने संकेत पाएपछि प्रदेशसभामा गएनन् मुख्यमन्त्री (लाईभ) >> सामाजिक रुपान्तरणका लागि महिला मञ्च दाङको अध्यक्षमा आचार्य >> लुम्बिनी प्रदेशसभामा शिखर सम्मेलनबारे किन बोलेनन् प्रधानमन्त्री ? >> दादुरा रुवेला विरुद्ध खोप सोमबारबाट >> प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा वार्ता >> राष्ट्रिय सभाका अध्यक्ष तिमिल्सिनासहित २० सदस्यको पदावधि आजदेखि सकिँदै >> शिक्षण सिकाई सहजिकरणमा अनलाइन र डिजिटल माध्यम >> शालिन पोखरेल मृत्यु घटनामा के भन्यो प्रहरीले ? (विज्ञप्तिसहित) >> सरकार र दूध उत्पादक किसानबीच पाँच बुँदे सहमति, आन्दोलनका कार्यक्रम स्थगित >> पश्चिमी वायुले देशभरको मौसम बदली, धेरै ठाउँमा मेघ गर्जनसहित वर्षाको सम्भावना >> महासमिति बैठक कागको कथन जस्तै भयो : उपसभापति गुुरुङ >> घोषणाको चार वर्षपछि गाउँटोलमा शौचालय अभियान >> बाली उपचार चिकित्सामा मिश्र सरको व्यस्तता उस्तै >> धार्मिक बसले बढायो श्रद्धालु >> नेताका सम्पत्ति शुद्विकरण गर्नुपर्ने >> वन्यजन्तु चोरी शिकारीको चिन्ता >> वन्यजन्तु संरक्षणका चुनौतीहरू >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> करिश्मामा निशुल्क स्वस्थ्य परिक्षण तथा परामर्श >> नागरिक समाज दाङको संयोजकमा थापा  >> पश्चिम नेपाल बस ब्यबसायीद्वारा बधार्ई तथा सम्मान >> मानसिक स्वास्थ्य रणनीतिको विषयमा वृहत छलफल >> संघीयता लागु गर्न नचाहने प्रवृत्ति अहिले पनि छ : प्रधानमन्त्री
खेलकुद
लाफा पाँचौ व्याडमिन्टन प्रतियोगीताः

बिलेभल तर्फ विवेक र मनोज, भेट्रानतर्फ महेश्वर अशोकको समुह प्रथम

८ माघ २०७९, आईतवार
८ माघ २०७९, आईतवार

बुटवल, माघ । लाफा समुह बुटवलको आयोजनामा बुटवलमा जारी पाँचौ लाफा प्रथम मेयर कप मेन्स डबल बि लेबल र भेट्रान्स मेन्स डबल ब्याडमिन्टन प्रतियोगीतामा विवेक न्यौपाने र मनोज फौदारको समुह र भेट्रान तर्फ महेश्वर नेपाल र अशोक कुमार भुषालको समुह प्रथम भएका छन् ।
आईतबार सम्पन्न फाईन प्रतिस्पार्धामा बि लेभलतर्फ बुटवल ब्याडमिन्टन क्लवका गणेश रायमाझी र विधान गुरुङ्गलाई सोझो सेटमा हराउदै विकेक न्यौपाने र मनोज फौदारको समुह विजयी भएको हो ।

यस्तै भेट्रान तर्फ तनहुँ चितवनका कमल राना र खुस गुरुङ्गलाई हराउदै बुटवल ब्यडमिन्टन क्लवका महेश्वर नेपाल र अशोक कुमार भुषाल प्रथम भएका थिए ।
खेल संयोजक ज्ञान थापाका अनुसार खुल्ला बि लेबल मेन्स डबलतर्फ प्रथम भएका लाफा समुहका विवेक र मनोजको जोडीले ४० हजार नगद सहित कप मेडल प्रमाण पत्र पाए भने उप– विजेतका बनेका बुटवल व्याडमिन्टन क्लवका गणेश रायमाझी र विधान गुरुङ्गले नगद २५ हजार सहित कप मेडल प्रमाणपत्र मा चित्त बुझाएका थिए ।

तेस्तै भेट्रान्स मेन्स डबल तर्फ महेश्वर नेपाल र अशोक कुमार भुषालले नगद रु २५ हजार ५ सय ५५ कप मेडल प्रमाण पत्र प्राप्त गरे । यस्तै उप–विजेता बनेका कमल राना र खुश गुरुङ्गले १५ हजार ५ सय ५५ कप मेडल प्रमाणपत्र पाए ।
सेमिफाईनल प्रवेश गरेका बसन्त आचार्य र महेश ब्रजाचार्य (पाल्पा), मन बहादुर थापा र खगेन्द्र रेगामी (गल्यांङ्ग) ले १० हजार ५ सय ५५ नगद सहित कप, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका थिए ।
बि लेभलको सेमिफाईनलमा प्रवेश गरेका विशाल खड्का र सुरज गुरुङ्ग (कास्की), विनोद पौडल र सरल थापा (सेमलार)ले ७ हजार नगद सहित कप, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका हुन ।

क्वाटर फाईनलमा प्रवेश गरेका क्रृजन नेपाल र रोहीत बराल (लाफा समुह), हिमांसु कुँवर र सनाउल्लाह (घोराही), ईसान खड्का र गौरव दाहल (कास्की), विञ्जन बस्नेत र नारायण पौडेल (लाफा समुह)ले २ हजार ५ सय नगद सहित कप मेडल र प्रमाण पत्र प्रस्त गरेका हुन ।
आईतबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी विजेता खेलाडीहरुलाई पुरस्कार प्रदान गरिएको छ । बुटवल उपमहानरपालिका वडा नम्बर ९ का वडा अध्यक्ष प्रदिप कुमार श्रेष्ठ, वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष यज्ञ प्रसाद पंगेनी र क्लवका अध्यक्ष बबिन थापा, बरिष्ठ उपाध्यक्ष ज्ञान थापा र उपाध्यक्ष विजय गुरुङ्ग र संरक्षक बासुदेव लामिछाने, पुर्व अध्यक्ष तारा रेस्मीले संयुक्त रुपमा विजयी खेलाडीलाई पुरस्कार प्रदान गरेका हुन ।

प्रतियोगीतामा उत्कृष्ठ खेलाडीको रुपमा हिमांसु कुँवर र उदयमान खेलाडी दानिस कुरेसीलाई नगद सहित सम्मान गरिएको थियो ।
पुरस्कार वितरण कार्यक्रममा बोल्दै वडा नम्बर ९ का अध्यक्ष प्रदिप कुमार श्रेष्ठले क्लवले गरेको काम उत्कृष्ठ रहेको भन्दै खेलसंगै सामाजिक क्षेत्रमा समेत लाफा समुहले नमुना काम गरेको बताएका थिए ।

क्लवका अध्यक्ष बबिन थापाले आगामी दिनमा पनि क्लवले विभिन्न प्रतियोगीता आयोजना गर्ने जानकारी दिदै सामाजिक क्षेत्रमा समेत क्लवले महत्पूर्ण काम गर्दैै आएको बताएका थिए ।
कार्यक्रममा पुर्व अध्यक्ष तारा रेश्मी, सचिव टिप बहादुर राना, बासुदेव लामिछाने लगायतले बधाई तथा शुभकामना दिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?