Logo
२४ माघ २०७९, मंगलवार
Logo

भन्सार छलीको ८ सय ४१ क्वीन्टल चिनी बरामद


 

नवलपरासी, ३० पुस । भारतबाट अवैध रुपमा भित्राएर भण्डारण गरी राखिएको ८ सय ४१ क्वीन्टल चिनि पश्चिम नवलपरासी प्रहरीले बरामद गरेको छ । शुक्रबार राति रामग्राम नगपालिका–८ लोसहडास्थित धर्मेन्द्र यादवको कुखुरा फर्ममा लुकाएर राखेको अवस्थामा ६३ लाख बराबरको चिनि बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायव उपरिक्षक भोजराज पाण्डेयले जानकारी दिए ।

विशेष सुचनाको आधारमा राजस्व अनुसन्धान कार्यायल बुटवलको टोली सहित सशस्त्र प्रहरी र जनपथ प्रहरीको संयुक्त टोलीले छापा मारेर उक्त चिनि बरामद गरेको हो । ठुलो मात्रामा बरामद भएको चिनीको विषयमा थप अनुसन्धानका लागि राजस्व अनुसन्धान कार्यालय बुटवलमा राखिएको छ । भारतसंग खुल्ला सिमाना रहेको नवलपरासीबाट पछिल्लो समय तस्करी बढ्दै गएपछि प्रहरीले सक्रियता बढाएको छ । प्रहरीले दैनिकजसो भन्सार छलेर भित्राइएको सामान नियन्त्रणमा लिदै आएको छ । तस्करी नियन्त्रणमा भुमिका खेल्न नसकेको भन्दै सशस्त्र र जनपथ प्रहरीका प्रहरी उपरिक्षकलाई केहि दिन अगाडी केन्द्रमा तानिएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा
  >>   आईटी क्षेत्रलाई सम्बोधन गर्ने गरी छुट्टै कानुन बनाउछौं: सञ्चार मन्त्री   >>   नेपालीले खान्छन् आवश्यकता भन्दा बढी आयोडिनयुक्त नुन, मात्रा घटाउने तयारीमा सरकार   >>   ‘विद्यार्थीको पठनपाठनमा अभिभावकको भूमिका अपरिहार्य’   >>   टी-ट्वान्टी लिग : स्पट फिक्सिङको आरोपमा नितेश गुप्ता पक्राउ   >>   बालबालिकामा इन्टरनेटको बढ्दो लत   >>   ‘सरकारले नेपाली टेक्नोलोजीलाई प्राथमिकता दिन सकेन’   >>   गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू   >>   आठौं मणिमुकुन्द रनिङ कप भलिबल शुरु, खेलले समाजको चौतर्फी विकासमा टेवा दिन्छ : मेयर खांण   >>   प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र एमाले अध्यक्ष ओलीबीच भेटवार्ता   >>   लुम्बिनीमा सुरु भो रामकथा प्रवचन, दुईहजार श्रद्धालु सहभागी