ट्रेंडिंग:

>> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा >> सिरिजको अन्तिम खेलमा नेपाली महिला क्रिकेट टिम विजयी >> मोतिपुरमा सातौ जुनियर युवा गोष्ठी सम्पन्न >> अवैध लागूऔषध सहित विभिन्न स्थानबाट १२ जना पक्राउ >> नेप्सेमा हरियाली, ७० अंकले बढ्यो >> लुम्बिनीका प्रादेशिक अस्पतालमा निःशुल्क टिकटको व्यवस्था खारेज >> वैवाहिक बलात्कारको मुद्दामा गायक ओडलाई सफाई >> सहयोगको याचना गर्दै न्यौपाने >> परराष्ट्रमन्त्री राणालाई भारत र पाकिस्तानका समकक्षीको बधाई >> उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदुतको भेटवार्ता >> उत्तर कोरियाका कूटनीतिज्ञले दक्षिण कोरियामा शरण लिएको दाबि >> अक्षयकुमारको सरफिरा बक्स अफिसमा असफल >> समाजवादी मोर्चाको बैठक बस्दै >> सिँचाईले ल्यायो खुसी >> बुटवलको चौरहा–गोलपार्क सडकको ठेक्का रद्द, नयाँ टेण्डर आह्वान >> मंगलबार सुन तोलामा ९ सय बढ्यो >> घरमा पुरिएका तीन बालिकाको शव निकालियो, एक अझै बेपत्ता >> श्रम बैंकमार्फत महानगरले रोजगारी दिदै

एउटै फिल्ममा ४५ व्यक्तिको अभिनय गरेर गिनीज वर्ल्ड रेकर्ड

१७ आश्विन २०८०, बुधबार
१७ आश्विन २०८०, बुधबार

काठमाण्डौ, १७ असोज । दक्षिण भारतको एक कलाकारले ४५ व्यक्तिको चरित्र निर्वाह गरेर गिनीज बुकमा पनि नाम लेखाउन सफल भएको छ ।

गान्धीदेखि लिएर ईसा मसीहसम्मको भूमिका निभाएका यी अभिनेताको नाम हो जानसन जर्ज । सन् २०१८ मा रिलीज भएको ‘आरानु नजान’मा जर्जले ४५ जना व्यक्तिको भूमिका निर्वाह गरेर इतिहास रचेका थिए । यो रेकर्डलाई अहिलेसम्म कसैले तोड्न सकेको छैन । ‘आरानु नजान’ एक घण्टा ४७ मिनेटको एक मलयालम फिल्म थियो जसको निर्देशक पीआर उन्नीकृष्णनले गरेका थिए ।

फिल्ममा जयाचन्द्रन थगाजीकरण र मुहम्मद नीलम्बुरले मुख्य भूमिका निर्वाह गरेका छन् । फिल्ममा जनसन जर्जले कथाको साना साना ४५ जना व्यक्तिको रुपमा काम गरेका छन् । जसमा महात्मा गान्धी, ईशा मसीह, अब्दुल कलाम समेत भारतका कयौं महान् हस्तीलाई पर्दामा जीवन्त गराइएको छ ।
यसअघि बलिउडमा कमल हसन, गोविन्दा, संजीव कुमार तथा शिवाजी गणेशन जस्ता नाम आफ्ना फिल्ममा विभिन्न व्यक्तिको अभिनय गरेर धेरैको मन जितिसकेका छन् । सन् २००८ मा आएको फिल्म ‘दशअवतारम’ मा कमल हसनले पूरै १० जना व्यक्तिको भूमिका निर्वाह गरेका थिए । त्यस्तै गोविन्दाले ‘हद कर दी आपने’ फिल्ममा ६ जना व्यक्तिको भूमिका निर्वाह गरेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?