ट्रेंडिंग:

>> ट्रेक्टर र मोटरसाईकल एक आपसमा ठोकिदा ३ जना घाइते >> पर्यटन प्रवद्र्धनका कार्यक्रममा जोड दिन सुझाव >> प्राकृतिक र कृत्रिम जलाशयलाई बहुउपयोगी बनाउने गरी पर्यटकीय गन्तव्य बनाइने >> बालिका जबरजस्ती करणी अभियोगमा एकजना पक्राउ >> ओलीले भने– मिशन ८४, हरेक वडामा ५१ प्रतिशत एमाले >> एमाले एक्लैले सरकारको नेतृत्व गर्ने गरी अभियान चलाएका छौ : शंकर पोखरेल >> गैंडहवामा १६ पालिकाको घुम्ती बैठक >> अधिकांश डाक्टरहरुमा मपाईंत्व र रुखोपन >> ‘ई’को जीवन रक्षा र सडक व्यवसायीलाई वैकल्पिक व्यवस्था गर : आयोग >> प्रत्येक नेपालीको थाप्लोमा ७९ हजार २०१ रुपैयाँ सरकारी ऋण >> राहत शिक्षकको आन्दोलनमा प्रहरी हस्तक्षेप >> डाक्टरहरु आज पनि आन्दोलनमा >> विकासमा राजनीति हुँदैन : खड्का >> छत्रेश्वरीका कर्मचारीको हातमा कालोपट्टी, कार्यालयमा कालो ब्यानर >> विश्व पर्यटन दिवसः बेलहिया र लुम्बिनीमा पर्यटकलाई स्वागत >> अनाथ आश्रमलाई खाद्यान्न वितरण >> सांसद विनोद चौधरीको तीन कम्पनीमा भारतीय आयकर विभागको छापा >> मंगोलियाविरुद्ध नेपालको कीर्तिमानी जित >> सुन तस्करी प्रकरणमा आजदेखि थुनछेक बहस >> एमाले बागमतिको नेतृत्व चुन्न आज निर्वाचन >> नेपालले मंगोलियालाई दियो ३ सय १५ रनको लक्ष्य >> टी–२० क्रिकेटमा बुटवलका कुशल मल्लको विश्व कीर्तिमान,३४ बलमा शतक पूरा >> यस्तो आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> श्रेष्ठ र अर्यालको टिम मैदानमा (भिडियो अन्तर्वार्तासहित) >> आज विश्व पर्यटन दिवस मनाइँदै >> पाल्पा अस्पतालः रिफर सेन्टरको पहिचान बदल्दै >> सुन तस्करी प्रकरण : आजदेखि थुनछेक बहस सुरु हुने >> लक्षित बर्गको तालिमः फेरिदै महिलाको जीवनस्तर ! >> नेपाल, हङकङ र यूएईबीच त्रिकोणात्मक सिरिज गर्ने क्यानको निर्णय >> बदलिँदो पर्यटन र हाम्रो तयारी >> पर्यटन दिवसः पुनरुत्थानमा जोड दिऔं >> शिक्षकको हातमा चक डस्टर होइन ल्यापटप >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> समाज विकासको मुख्य आधार नै असल संस्कार >> सर्वोच्चले सोध्यो– बाबुराम भट्टराई र माधव नेपाललाई के कारणले मुद्दा नचलाएको ? >> बुटवलमा अन्तर धार्मिक शान्ति सञ्जाल गठन >> चाडपर्व लक्षित गरी सरकारले देशभर ९८ स्थानमा सहुलियत पसल चलाउने >> जुवातास खेल्ने आठजना नगदसहित पक्राउ >> आयल निगमले सर्वसाधारणलाई आईपीओ जारी गर्ने >> रामपुरका जेष्ठ नागरिकलाई गाउँटोलमै भत्ता >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारले दियो राउटेलाई दशै खर्च >> दाङ बस दुर्घटना अपडेट : घाइते भएकाहरुको पहिचान खुल्यो >> गरिबलाई नभई गरिबी लखेट्नुपर्छ : ओली >> यति एअरलाइन्सले सर्वसाधारणलाई प्रिमियम शेयर दिने >> ११ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती करणी, एकजना पक्राउ >> एमाले बाग्मती अधिवेशनको बन्दसत्र सुरु >> सुरक्षा माग्दै चिकित्सकहरू सडकमा >> हाजिरीजवाफमा जामिया गुल्सने भिका प्रथम >> पूर्व प्रधानमन्त्री नेपालद्वारा लुम्बिनीको भ्रमण >> उदीयमान खेलाडी जन्माउने बर्दघाटः खेलकूद विकासमा भने सधै उपेक्षित
कर्णाली

अरिंगालको टोकाइबाट ६ जना विद्यार्थी घाइते, एकजना अस्पताल भर्ना

१८ श्रावण २०८०, बिहीबार १७:५३
१८ श्रावण २०८०, बिहीबार १७:५३

सल्यान, १८ साउन । विद्यालय समयमा अरिंगालको टोकाइबाट सल्यानमा ६ जना विद्यार्थी घाइते भएका छन् । जिल्लाको छत्रेश्वरी गाउँपालिका वडा नम्बर ३ स्थित जानकी मावी दोहलीमा अध्यनरत विद्यार्थीलाई विहिबार दिउँसो अरिंगालले टोकेको थियो ।

विद्यालय गएको बेला कक्षा ६ मा पढ्ने चादनी दाहाल, लक्ष्मी वली, अरुण वली, रविन बुढाथोकी, सुमित बुढाथोकी र कक्षा ७ मा अध्यनरत नविना डांगी अरिंगालको टोकाइबाट घाइते भएको विद्यालयका लेखापाल बिष्णु बुढाथोकीले जानकारी दिइन । घाइते मध्य १० बर्षिय चादनिलाइ ८ वटा अरिंगालले टोकेको र अवस्था जटिल देखिएपछी उपचारका लागि श्रीनगर लगिएको थियो।

६ वटा अरिंगालले टाउकोमा र दुइवटा अरिंगालले खुट्टामा टोकेर घाइते भएकी उनको श्रीनगर स्थित शारदा मेट्रो अस्पतालमा उपचार गरेर अवस्था सुधार भएपछी घर ल्याइएको आमा खुमा दाहालले जानकारी दिइन् । विद्यालय नजिकै रुखमा रहेको कालो अरिंगालको गोलालाइ विद्यार्थिले नै विच्काएको हुन सक्ने शिक्षक शंकर गौतमले जानकारी दिए ।

अरिंगालको टोकाइबाट घाइते भएकि छात्रा चादनिलाइ अस्पतालमै भेटेर छत्रेश्वरी गाउँपालिका अध्यक्ष ओज बहादुर बुढाथोकीले स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका थिए । डक्टरसंग जानकारी लिएको भन्दै अध्यक्ष बुढाथोकीले डाक्टरले छात्राको अवस्था खतरामुक्त रहेको जानकारी दिएको बताए । अन्य ५ जना विद्यार्थीको स्थानिय स्वास्थ्य संस्थामै उपचार भएको बताइएको छ । उनिहरुको अवस्था सामान्य छ । अस्पताल भर्ना भएकी छात्राको पनि अवस्था थप सुधार भएमा विहिबार नै घर पठाइने अस्पतालले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?