Logo
२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार
मुल खबर

स्विव्त टेक्नोलोजीले आफ्नो कार्यालय भारतमा विस्तार गर्ने


बुटवल  फागुन । हङकङ र नेपालस्थित प्रविधि विकास कम्पनी स्विव्त टेक्नोलोजिजले हैदराबादमा नयाँ कार्यालय खोलेर भारतमा आफ्नो विस्तारको घोषणा गरेको छ ।
हैदरावादमा रहेको कार्यालय हङकङ, नेपाल र फिलिपिन्समा दर्ता भएपछि स्विव्त टेक्नोलोजीको चौथो अन्तर्राष्ट्रिय कार्यालय हुनेछ । हिन्दुस्तान टाइम्सका अनुसार, भारत ग्लोबल इनोभेसन इन्डेक्स २०२३ मा ४० औं स्थानमा छ, र यो नयाँ कार्यालयले भारतीय आईटी क्षेत्रबाट प्राविधिक प्रतिभाहरू उजागर गर्न महत्पूर्ण भुमिका खेल्ने अपेक्षा गरिएको छ । स्विव्त टेक्नोलोजी ईन्डीया को कार्यालय हैदराबादको एलभिएस आर्केडमा अवस्थित हुनेछ, जहाँ न्ययनभि जस्ता विश्वका केही ठूला टेक दिग्गजहरू पनि आधारित छन् ।

स्विव्त टेक्नोलोजी ले सफ्टवेयर विकास, टेक–टेलेन्ट सोर्सिङ, र बलियो इन–हाउस प्रोजेक्टहरूमा विशेषज्ञता राख्छ जसले विश्वभरका सयौं ग्राहकहरूलाई मद्दत गरेको छ । प्राविधिक प्रतिभाको खाडललाई पूरा गर्ने उद्देश्यका साथ। स्विव्त टेक्नोलोजी ले आफ्ना ग्राहकहरूलाई व्यापारका अवसरहरू प्रवाह गर्ने अत्याधुनिक आई.टी समाधानहरू प्रदान गरेर डिजिटल संसारमा तिनीहरूको भविष्यको पुनः कल्पना गरेर व्यवसायहरूलाई रूपान्तरण गर्ने दिशामा काम गर्दै आएको छ ।
स्विभट टेक्नोलोजीका संस्थापक सुवास शाहीका अनुसार विश्व डिजिटल हुँदैछ र पश्चिमी संसारमा प्राविधिक प्रतिभाहरूको उच्च माग रहेको छ । उनि भन्छन्–‘एसिया प्यासिफिक क्षेत्रमा प्रचुर मात्रामा युवा प्रतिभाहरू चम्कने अवसरको पर्खाइमा स्विव्त टेक्नोलोजी को साथ, हामी दुई संसारहरू बीचको खाडललाई कम गर्दैछौं।’
उथले थपे–‘हामीले १०० प्लस प्राविधिक प्रतिभाहरूलाई अन्तर्राष्ट्रिय बजारहरूमा काम गर्न मद्दत गरिरहेका छौं र हामी भारतमा हाम्रो नयाँ कार्यालय खोल्ने घोषणा गर्न पाउँदा धेरै खुसी छौं जसले थप हजारौंलाई अवसरहरू खोल्नेछ ।”
भारतमा विस्तार हुनु स्विव्त टेक्नोलोजी को लागि महत्वपूर्ण कोसेढुङ्गा हो, र यसले एसिया प्यासिफिक क्षेत्रमा कम्पनीको स्थिति सुदृढ पार्ने अपेक्षा गरिएको छ । स्विव्त टेक्नोलोजीको भारतमा विस्तार भनेको देशको विशाल प्राविधिक प्रतिभा पोखरीमा ट्याप गर्न र भारतीय आईटी क्षेत्र सहित अन्तर्राष्ट्रिय बजारहरूमा काम गर्नेको लागि रोजगारका अवसरहरू सिर्जना गर्ने रणनीतिक कदमको रुपमा समेत हेरिएको छ ।

स्विव्त टेक्नोलोजी हङकङ र नेपाल मा आधारित एक प्राविधिक कम्पनी हो, जसले सफ्टवेयर विकास, टेक ट्यालेन्ट सोर्सिङ, र बलियो इन–हाउस प्रोजेक्टहरूमा विशेषज्ञता दिन्छ जसले विश्वभरका सयौं ग्राहकहरूलाई मद्दत गरेको छ । प्राविधिक प्रतिभाको खाडललाई पूरा गर्ने उद्देश्यका साथ, स्विव्त टेक्नोलोजीले आफ्ना ग्राहकहरूलाई व्यावसायिक अवसरहरू प्रवाह गर्ने अत्याधुनिक आईटी समाधानहरू उपलब्ध गराएर डिजिटल संसारमा आफ्नो भविष्यको पुनः कल्पना गरेर व्यवसायहरूलाई रूपान्तरण गर्ने दिशामा काम गर्छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?