Logo
१४ चैत्र २०७९, मंगलवार

‘ए साथी सुन’ को गीत बजारमा (भिडियो सहित)


बुटवल  फागुन ।-  संगीतकार तथा गितकार सुरज अधिकारी ‘सुर रक्स’ को नया गित नेपाली चलचित्र ‘ए साथी सुन’ शिर्ष गित रिलीज भएको छ । उक्त गितमा सुर रक्स को संगीत तथा रविना मगरको शब्द रचना रहेको छ भने अन्जु पन्त र किरण भूजेलको स्वर सुन्न सकिन्छ ।
पोखराका रमणीय स्थानमा खिचीएको चलचित्र को सार्वजनिक भिडीयोमा चलचित्रका कलाकार वर्षा सिवाकोटी र रमेश बानिया ले रोमान्टीक मुडमा अभिनय गरेको यो गितमा रामजी लामीछाने ले नृत्य निर्देशन गरेका छन । विगत लामो समयदेखि कलाकारिता क्षेत्रमा क्रियाशिल कलाकार सुर रक्स को नयाँ गीत सार्वजनिक भएको हो ।
यो भन्दा पहिले चलचित्र ‘ची मुसी चि’ मा ‘तिमिले माग्छौ भने मुटु’ सोही चलचित्रमा शब्द संगीत भएको ‘आउ आज मायाँको… नरिसाउँन प्लिीज…’ लगायत म्युजिक भिडियो जीवन सुनमा सुगन्ध…मुटु र तिमिमा…, तिमी रिसाउँदा… भुलौ जे भयो… ‘मैंले तिम्रो नाम लिएँ’ सहित नेपाली गीत संगीतमा सक्रिय सुर रक्सले २ दर्जन भन्दा बढी गीतमा संगीत भरि सकेका छन् ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?