Logo
२४ माघ २०७९, मंगलवार
Logo

देवदह ड्रेगन ५१ रनले विजयी


बुटवल, ३० कात्तिक ।

रुपन्देहीमा जारी कारोलिनास जुनियर स्टार क्रिकेट लिग २०७९ प्रतियोगितामा देवदह ड्रेगन विजयी भएको छ । स्टार क्रिकेट एकेडेमीको आयोजनामा देवदह क्रिकेट मैदान बुधबार भएको खेलमा देवदहले तिलोत्तमा टाईटन्स माथि ५१ रनको जित निकालेको हो ।

टस जितेर ब्याटिङ रोजेको देवदह ड्रेगनका ब्याट्सम्यानहरु ३८.१ ओभर खेल्दै सबै विकेट गुमाएर १ सय ८३ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो । देवदहका लागि सहजाद आलमले ६२ बलमा ६७ रन तथा विजय प्रजापतिले ३३ बलमा ३९ रनको योगदान दिएका थिए । तिलोत्तमा टाईटन्सका आतुसोष पाण्डेले ३, विपर्सन केसीले २ विकेट लिएका थिए ।

मध्यम लक्ष्य पछ्याएको तिलोत्तमाका ब्याट्सम्यानहरु ३० ओभरमा सबै विकेट गुमाएर केवल १ सय ३२ रनमा रोकियो । उसका लागि अमन बोहराले ५५ बलमा ३५ तथा लक्ष्मण कुमालले १५ बलमा २० रनबाहेक अन्य ब्याट्सम्यानहरुले दोहोरो अंकको रन जोड्न सकेनन् । कम स्कोरमा रोक्न देवदहका अभिक खड्काले ४, महेश भर र प्रशिद्घ अर्यालले समान २–२ विकेट लिए ।

खेलमा देवदहका सहजाद आलम म्यान अफ द म्याचबाट पुरस्कृत भए । प्रतियोगितामा मदन भण्डारी स्पोर्टस एकेडेमीबाट प्रतियोगिताको प्रथम र द्वितीय पुरस्कार तथा स्थानीय विद्यालयहरुबाट खेलाडीको ड्रेस सहयोग भएको गौचनले बताए । स्थानीय पालिकाहरुबाट यु १९ उमेर समुहका प्रत्येक टिमको २० खेलाडीहरु छनौट भएको छ । प्रतियोगिताको उपाधि विजेता टिमले नगद २० हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्र तथा उपविजेता टिमले नगद १० हजार रुपैयाँ कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने उनले बताए । यसैगरी विधागत रुपमा उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई समेत पुरस्कृत गरिने उनले बताए । प्रतियोगितामा सिद्धार्थनगर वरियर्स, ओमसतिया स्टार्स, तिलोत्तमा टाईटन्स, बुटवल युनाईटेड, देवदह ड्रागन र जिबिआईसिए सैनामैना गरि ६ टिमहरु बिचमा खेल भैरहेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा
  >>   आईटी क्षेत्रलाई सम्बोधन गर्ने गरी छुट्टै कानुन बनाउछौं: सञ्चार मन्त्री   >>   नेपालीले खान्छन् आवश्यकता भन्दा बढी आयोडिनयुक्त नुन, मात्रा घटाउने तयारीमा सरकार   >>   ‘विद्यार्थीको पठनपाठनमा अभिभावकको भूमिका अपरिहार्य’   >>   टी-ट्वान्टी लिग : स्पट फिक्सिङको आरोपमा नितेश गुप्ता पक्राउ   >>   बालबालिकामा इन्टरनेटको बढ्दो लत   >>   ‘सरकारले नेपाली टेक्नोलोजीलाई प्राथमिकता दिन सकेन’   >>   गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू   >>   आठौं मणिमुकुन्द रनिङ कप भलिबल शुरु, खेलले समाजको चौतर्फी विकासमा टेवा दिन्छ : मेयर खांण   >>   प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र एमाले अध्यक्ष ओलीबीच भेटवार्ता   >>   लुम्बिनीमा सुरु भो रामकथा प्रवचन, दुईहजार श्रद्धालु सहभागी