ट्रेंडिंग:

>> मलेसियामा नयाँ राजा सुल्तान इब्राहिम इस्कन्दरले सम्हाले राजगद्दी >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले भोलि विश्वासको मत लिने >> गठबन्धनको सरकारबाट संसद विघटनको खेल हुन सक्छः चित्रबहादुर केसी >> भैरहवा विमानस्थलः उडान आन्तरिक, शुल्क अन्तर्राष्ट्रिय >> व्यापार मन्दीको ज्योतिषीय कारणहरू र समाधानको उपाय >> रोटरी क्लव अफ बुटवल चौतारीद्वारा सदस्यहरुलाई अभिमुखीकरण >> बंगलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन: ३५ जनाको मृत्यु, देशभर कर्फ्यू >> कृषकको आम्दानी बढाउन बाख्रापालन >> ९९ वर्षकी कमलादेवीको सफल उपचार >> प्रतिष्ठानले प्रकाशन शुरु गर्यो आफ्नै बैज्ञानिक जर्नल ! >> नेपालको राजनीतिमा महामानव विपि >> सिमलताल बस दुर्घटना : हराएका यात्रु र बसको खोजीका लागि भारतीय उद्धार टोली खटिँदै >> मनसुनको एक महिना : बाढी, पहिरो र चट्याङबाट दुई सयको मृत्यु >> गुरुत्वले पूर्ण गुरु डा. स्वामी रामानन्द गिरि >> विभेदले जन्मिएकी अभियन्ता >> अखिल क्रान्तिकारीद्वारा बुटवल क्याम्पसमा छात्रा भेला >> नेपाल दक्षिण एसियाली करातेमा ६२ पदकसहित टिम च्याम्पियन >> दाङ जिल्ला अदालतमा १८ महिना कटेका मुद्दा शुन्य >> आजको मौसम : देशका केही ठाउँमा भारी वर्षाको संभावना >> पोलियो मुक्त घोषणा भएको १० वर्षपछि भेटियो भाइरस >> जलवायु परिवर्तनको जोखिममा सिमान्तकृत समुदाय >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> उच्च अदालतको ठहर– गौशाला–२६ बालिग नै हुन्, सन्दीपसँगका सबै घटनाक्रम सहमतिमै >> सडक बत्ती जडानमा अनियमितताको आरोप >> उपसभामुख रानालाई जिम्मेवारीबाट हटाउन माग गर्दै संसदीय समितिमा उजुरी >> महिला एसिया कप क्रिकेटमा नेपालकाे ऐतिहासिक जित, यूएई ६ विकेटले पराजित >> उपसभामुख रानामगरले भनिन्- करुणाभावले सहयोग गरे, डेढ वर्षपछि विवादित बनाउन खोजियो >> महिला एशिया कप: युएईले नेपाललाई दियो ११६ रनको लक्ष्य >> नाबालिका वेश्यावृत्तिमा लगाउने गेष्टहाउस सञ्चालकहरू पक्राउ >> माइक्रोसफ्टको सर्भर डाउन: विश्वभरका एयरलाइन्स, बैंक र दुरसञ्चार सेवा प्रभावित >> रगत अभाव रोक्न रक्तदान अभियान >> प्रधानमन्त्री ओलीलाई मोदीले पठाए औपचारिक बधाई सन्देश >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> महिला एसिया कप : यूएईविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, पहिले फिल्डिङ गर्ने >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा पेरिस ओलम्पिकमा भाग लिने खेलाडीलाई शुभकामनासहित बिदाई >> संसद भवनको निर्माण ढिलाई: सभामुख घिमिरेले गरे उपप्रधानसहित अधिकारीहरुसँग छलफल >> सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत >> त्रिशुलीमा हाम फालेर ट्रकका सहचालक बेपत्ता >> ट्रम्प फेरी राष्ट्रपति बनेमा काम गर्न सहज हुदैन-युक्रेनी राष्ट्रपति जेलेन्स्की >> मौद्रिक नीति सार्बजनिक आज नहुने >> सिंहदरबारमा खादा र मालाको लर्को छोडेर उद्धार तथा राहतमा ध्यानदिन सरकारसँग कांग्रेस नेता महरको आग्रह >> नवलपुरमा कोरा साइक्लिङ >> क्रिकेटर हार्दिक पाण्डेयको पत्नी नताशासँग डिभोर्स >> बुटवल ईजलासमा आठ वर्षयताकै उच्च फैसला >> रिल बनाउदा झरनामा खसेर युवतीको मृत्यु >> आज देशैभर भारी वर्षाको चेतावनी >> विवादमा उपसभामुख, राजीनामा दिन दबाब बढ्दै >> नगरसभा नहुँदा बजेटविहीन लमही >> वडाध्यक्षले पढाउँछन् निःशुल्क ट्युसन कक्षा >> पाल्पाका सहरी क्षेत्रका बालबालिकामा कुपोषण बढि

लायन्स सयपत्रीको फेलोसिप

२३ असार २०८१, आईतवार
२३ असार २०८१, आईतवार

बुटवल, २३ असार । लायन्स क्लव अफ बुटवल सयपत्रीले वर्ष २०२४—२५ को डिष्ट्रिक टिमलाई सम्मान तथा क्लबमा नया सदस्य स्वागत गरेको छ । लायन्स परिवार बिचको आत्मियता र मित्रताको सम्बन्धलाई अझ प्रगाढ बनाउने उद्देश्यका साथ डिष्ट्रिक टिम, क्लवका पदाधिकारी सदस्यहरु र नयाँ प्रवेश गरेका सदस्यहरुका बिचमा बुटवलमा फेलोसिप कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

क्लबका बर्ष २०२४—२५ का अध्यक्ष कमला बस्नेत कुँवरले आफ्नो कार्यकालको पहिलो कार्यक्रममा लायन्स बिचमा सम्बन्ध जोड्ने र परिचित हुने गरि रचनात्मक कार्य गरिएको बताईन । कार्यक्रममा डिजि पदाधिकारी, सदस्यहरुसहित ३० जनालाई ढाका टोपी, खादा लगाएर सम्मान गरिएको थियो । महिला सदस्यहरुबाट स्थापना गरिएको बुटवल सयपत्री यस क्षेत्रमा आफनो कार्यबाट लायन्समा छुट्टै पहिचान बनाउन सफल रहेको उनले बताईन ।

लायन्य ३२५ पि का डिष्ट्रिक गर्भनर पुरुषोत्तमभक्त प्रधानाङ्गले बुटवल सयपत्रीबाट गरिएको सम्मानबाट समग्र पदाधिकारीहरुलाई थप जिम्मेवारी महसुस भएको बताए । वर्ष २०२४—२५ को पहिलो कार्यक्रममा नयां सदस्य प्रवेश गराई क्लबबाट सफल नेतृत्वको संकेत दिने गरि काम अघि बढेको बताए ।

कार्यक्रममा डिष्ट्रिक मल्टिपल मार्केटिङ्ग कोर्डिनेटर अरुणप्रताप राणा, निवर्तमान डिष्ट्रिक गर्भनर अर्जुनमान सैजू, प्रथम उपाध्यक्ष बालाराम भट्टराई, दोस्रो उपाध्यक्ष संदिप कसौधन, पूर्व डिष्ट्रिक गर्भनरहरु महेन्द्रनारायण श्रेष्ठ र नवराज न्यौपाने, डिष्ट्रिकका कोषाध्यक्ष प्रकाश श्रेष्ठ, जिएसटी कोर्डिनेटर अनिल श्रेष्ठ, क्लबका एक्सटेन्सन चियरपर्सन द्धारिका श्रेष्ठ र सागरराज श्रेष्ठ, एफडब्लु सी कोर्डिनेटर सुलोचना श्रेष्ठ, एरिया चिफ दिपक श्रेष्ठ, शान्ती पाठक, रिजन चियरपर्सन विष्णु उपाध्याय, जोन चियरपर्सन महेश श्रेष्ठ, संस्थापक अध्यक्ष प्रतिभा श्रेष्ठले लायनबादबारे प्रकाश पारे । पूर्वअध्यक्ष सवनम श्रेष्ठको संयोजकत्वमा आयोजित कार्यक्रममा सचिव शान्ति लक्ष्मी अर्याल, पूर्व अध्यक्ष सविना श्रेष्ठले क्लबको बारेमा जानकारी दिएका थिए । क्लबमा हाल ६५ जना सदस्यहरु रहेका छन ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?