ट्रेंडिंग:

>> नारायणगढ- मुग्लिङ सडकमा बस र ट्याङ्कर ठोक्किए, १६ जना घाइते >> मलेसियामा नयाँ राजा सुल्तान इब्राहिम इस्कन्दरले सम्हाले राजगद्दी >> लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले भोलि विश्वासको मत लिने >> गठबन्धनको सरकारबाट संसद विघटनको खेल हुन सक्छः चित्रबहादुर केसी >> भैरहवा विमानस्थलः उडान आन्तरिक, शुल्क अन्तर्राष्ट्रिय >> व्यापार मन्दीको ज्योतिषीय कारणहरू र समाधानको उपाय >> रोटरी क्लव अफ बुटवल चौतारीद्वारा सदस्यहरुलाई अभिमुखीकरण >> बंगलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन: ३५ जनाको मृत्यु, देशभर कर्फ्यू >> कृषकको आम्दानी बढाउन बाख्रापालन >> ९९ वर्षकी कमलादेवीको सफल उपचार >> प्रतिष्ठानले प्रकाशन शुरु गर्यो आफ्नै बैज्ञानिक जर्नल ! >> नेपालको राजनीतिमा महामानव विपि >> सिमलताल बस दुर्घटना : हराएका यात्रु र बसको खोजीका लागि भारतीय उद्धार टोली खटिँदै >> मनसुनको एक महिना : बाढी, पहिरो र चट्याङबाट दुई सयको मृत्यु >> गुरुत्वले पूर्ण गुरु डा. स्वामी रामानन्द गिरि >> विभेदले जन्मिएकी अभियन्ता >> अखिल क्रान्तिकारीद्वारा बुटवल क्याम्पसमा छात्रा भेला >> नेपाल दक्षिण एसियाली करातेमा ६२ पदकसहित टिम च्याम्पियन >> दाङ जिल्ला अदालतमा १८ महिना कटेका मुद्दा शुन्य >> आजको मौसम : देशका केही ठाउँमा भारी वर्षाको संभावना >> पोलियो मुक्त घोषणा भएको १० वर्षपछि भेटियो भाइरस >> जलवायु परिवर्तनको जोखिममा सिमान्तकृत समुदाय >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> उच्च अदालतको ठहर– गौशाला–२६ बालिग नै हुन्, सन्दीपसँगका सबै घटनाक्रम सहमतिमै >> सडक बत्ती जडानमा अनियमितताको आरोप >> उपसभामुख रानालाई जिम्मेवारीबाट हटाउन माग गर्दै संसदीय समितिमा उजुरी >> महिला एसिया कप क्रिकेटमा नेपालकाे ऐतिहासिक जित, यूएई ६ विकेटले पराजित >> उपसभामुख रानामगरले भनिन्- करुणाभावले सहयोग गरे, डेढ वर्षपछि विवादित बनाउन खोजियो >> महिला एशिया कप: युएईले नेपाललाई दियो ११६ रनको लक्ष्य >> नाबालिका वेश्यावृत्तिमा लगाउने गेष्टहाउस सञ्चालकहरू पक्राउ >> माइक्रोसफ्टको सर्भर डाउन: विश्वभरका एयरलाइन्स, बैंक र दुरसञ्चार सेवा प्रभावित >> रगत अभाव रोक्न रक्तदान अभियान >> प्रधानमन्त्री ओलीलाई मोदीले पठाए औपचारिक बधाई सन्देश >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> महिला एसिया कप : यूएईविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, पहिले फिल्डिङ गर्ने >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा पेरिस ओलम्पिकमा भाग लिने खेलाडीलाई शुभकामनासहित बिदाई >> संसद भवनको निर्माण ढिलाई: सभामुख घिमिरेले गरे उपप्रधानसहित अधिकारीहरुसँग छलफल >> सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत >> त्रिशुलीमा हाम फालेर ट्रकका सहचालक बेपत्ता >> ट्रम्प फेरी राष्ट्रपति बनेमा काम गर्न सहज हुदैन-युक्रेनी राष्ट्रपति जेलेन्स्की >> मौद्रिक नीति सार्बजनिक आज नहुने >> सिंहदरबारमा खादा र मालाको लर्को छोडेर उद्धार तथा राहतमा ध्यानदिन सरकारसँग कांग्रेस नेता महरको आग्रह >> नवलपुरमा कोरा साइक्लिङ >> क्रिकेटर हार्दिक पाण्डेयको पत्नी नताशासँग डिभोर्स >> बुटवल ईजलासमा आठ वर्षयताकै उच्च फैसला >> रिल बनाउदा झरनामा खसेर युवतीको मृत्यु >> आज देशैभर भारी वर्षाको चेतावनी >> विवादमा उपसभामुख, राजीनामा दिन दबाब बढ्दै >> नगरसभा नहुँदा बजेटविहीन लमही >> वडाध्यक्षले पढाउँछन् निःशुल्क ट्युसन कक्षा

रुपन्देहीमा लिक्युड मास्ट्रो सिजन–२

प्रतियोगितामा नेपालका विभिन्न जिल्लाका २७ जना प्रतिस्प्रर्धा गर्दै, गिनिज बुक होल्ड रेकर्ड ईन फ्लेयर बारटेन्डिङ भारतका सचिन गडुवा मुख्य जज ।
१७ असार २०८१, सोमबार
१७ असार २०८१, सोमबार

बुटवल, १७ असार । फ्लेयर बारटेन्डरमा रुचि राख्ने युवाहरुलाई लक्षित गरि रुपन्देहीमा लिक्युड मास्ट्रो सिजन–२ आयोजना गरिएको छ । पाच वर्षको अन्तरालमा स्टुडेन्ट फोरम अफ ककटेल वर्कसपको आयोजनामा सोमबार लिक्युड मास्ट्रो सिजन–२ शुरु भएको हो । स्मिरनफको मुख्य प्रायोजनमा प्रेमपद्मा ट्रेड, ह्याप्पिनेश क्याफेले सहयोग रहेको छ । प्रतियोगितामा मुख्य जजका रुपमा गिनिज बुक होल्ड रेकर्ड ईन फ्लेयर बारटेन्डिङ भारतका सचिन गडुवा छन । यसैगरि प्रतियोगितामा अर्का जज राम गौतम रहेका छन । लिक्युड मास्ट्रो सिजन–१ भने सन २०१९ मा पहिलोपटक रुपन्देहीमा आयोजना गरिएको थियो ।

प्रतियोगिताको उपाधि विजेताले नगद ५० हजार रुपैयासहित कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने छ । यसैगरि उपविजेताले नगद ३० हजार तथा तृतिय स्थान हासिल गर्नेले नगद २० हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने छ । यसैगरि प्रतियोगितामा बेष्ट फ्लेयर मोभ र बेष्ट ककटेल दुई विधामा समेत नगद ५–५ हजार रुपैया, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने कार्यक्रमका संयोजक सागरिका लामाले बताए ।

स्टेप अप हस्पिटालिटीका संचालक बिष्णु सारुले विद्यार्थीहरुको चाहना अनुसार प्रतियोगिता गरिएको बताए । अन्तराष्ट्रिय मंन्चमा सहभागी भएका उनि देशभित्र नै राखिएको कार्यक्रमबाट सिक्दै गरेका युवाहरुमा थप प्रोत्साहन मिल्ने बताए । सहभागी सबैलाई गिफ्ट उपलब्ध हुने बताए । प्रतियोगितामा नेपालका रुपन्देही, ईटहरी, काठमाडौं, पोखरा, झापा, बिर्तामोड लगायतका स्थानबाट २७ जना सहभागी रहेका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?