ट्रेंडिंग:

>> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> आज यी पाँच प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> सञ्चारिका समूह दाङको तेस्रो साधारण सभा एवं अधिवेशन सम्पन्न >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> पहिलो चौमासिकभित्रै विकासका कामको ठेक्का लगाउन बुटवल नगर प्रमुखको निर्देशन >> बाढी, पहिरो अपडेट: अहिलेसम्म १२४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशकी प्रधानमन्त्री हसिनाको नोकरसँग ३४ मिलियन डलरको सम्पत्ति >> चन्द्रागिरी केवलकारमा फसेका सबै यात्रुको सकुशल उद्धार >> बुटवल कोरा २०२४ को तयारी पुरा >> कर्णाली प्रदेश : राजीनामा दिने तयारीमा माओवादीका मन्त्री >> प्रहरी ऐनको संशोधन प्रस्ताव एक महिनाभित्र संसद्‌मा लैजान्छु-गृहमन्त्री लेखक >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा पित्तथैलीको शल्यक्रिया सेवा पुनः सुचारु >> नेप्सेमा ५४ अंकको उच्च बृद्धि, १२ अर्बको कारोबार >> रोम विधान अनुमोदन गर्न माग गर्दै प्रशासनमा ज्ञापनपत्र >> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा >> सिरिजको अन्तिम खेलमा नेपाली महिला क्रिकेट टिम विजयी >> मोतिपुरमा सातौ जुनियर युवा गोष्ठी सम्पन्न

छैठौं स्थापना दिवसमा सरसफाई र बृक्षरोपण

६ असार २०८१, बिहीबार
६ असार २०८१, बिहीबार

बुटवल, ६ असार । उद्योग ब्यापार संघ बुटवलले छैठौं स्थापना दिवसको अवसरमा बुटवलमा सरसफाई र बृक्षरोपण गरेको छ । बुटवलको पुष्पलाल चोक देखि ट्राफिकचोक जाने सडकको बीचको करिब ७ सय फिट लामो डिभाइडरमा सरसफाई र दुई दर्जन नयां बिरुवा लगाएको हो । संघले पुराना बिरुवा गोडमेल गर्नुका साथै बेगमबेली,सितारा र बाह्रमासे जातका दुई दर्जन नयां फूलका बिरुवा रोपेको हो । सो अवसरमा नेपाल उद्योग ब्यापार महासंघका केन्द्रीय महासचिव खिमनारायण पराजुलीले उद्योग ब्यापार संघले व्यवसायिक हकहितसंगै सामाजिक काममा पनि नेतृत्वदायी भूमिका बनाउन सुझाव दिए । उनले देशभरका शाखा मध्ये बुटवल शाखाले अहिलेसम्म उत्कृष्ट काम गरेको भन्दै सराहना समेत गरे ।
संघका अध्यक्ष विष्णुप्रसाद पाण्डेयले संघले उद्योगी व्यवसायीका समस्या समाधानसंगै बुटवलमा सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत विभिन्न कामहरु गर्दै आएको बताए । संघका उद्योग उपाध्यक्ष पदम जीसीले २०७८ सालमा आफ्नो संयोजकत्वमा करिब ३ लाख रुपैयां खर्च गरेर उक्त डिभाइडरमा तार जाली सहित बृक्षरोपण गरेको बताए । उक्त कार्यक्रममा संघका निवर्तमान अध्यक्ष गोबिन्दराज गैरे, महासंघ केन्द्रीय सहकोषाध्यक्ष लोकजंग लामा, संघका महासचिव यमलाल मरासिनी, कार्यक्रम संयोजक जनेश पन्थी लगायतले बोल्दै स्थानीय सरकारसंगको सहकार्यमा आवश्यकता अनुसार सामाजिक कामलाई निरन्तरता दिने बताएका थिए । संघले स्थापना दिवसको अवसरमा सचिवालयमा दीप प्रज्ज्वलन समेत गरेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?