ट्रेंडिंग:

>> बुहारीलाई कन्यादान >> लुम्बिनीमा स्थानीय पाठ्यक्रमः अलमलमै बित्यो स्थानीय तहको सात वर्ष >> लुम्बिनी प्रदेश : अल्पमतका मुख्यमन्त्रीको राजीनामा गर्न आलटाल >> अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनलाई कोरोना संक्रमण >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> आज यी पाँच प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> सञ्चारिका समूह दाङको तेस्रो साधारण सभा एवं अधिवेशन सम्पन्न >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> पहिलो चौमासिकभित्रै विकासका कामको ठेक्का लगाउन बुटवल नगर प्रमुखको निर्देशन >> बाढी, पहिरो अपडेट: अहिलेसम्म १२४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशकी प्रधानमन्त्री हसिनाको नोकरसँग ३४ मिलियन डलरको सम्पत्ति >> चन्द्रागिरी केवलकारमा फसेका सबै यात्रुको सकुशल उद्धार >> बुटवल कोरा २०२४ को तयारी पुरा >> कर्णाली प्रदेश : राजीनामा दिने तयारीमा माओवादीका मन्त्री >> प्रहरी ऐनको संशोधन प्रस्ताव एक महिनाभित्र संसद्‌मा लैजान्छु-गृहमन्त्री लेखक >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा पित्तथैलीको शल्यक्रिया सेवा पुनः सुचारु >> नेप्सेमा ५४ अंकको उच्च बृद्धि, १२ अर्बको कारोबार >> रोम विधान अनुमोदन गर्न माग गर्दै प्रशासनमा ज्ञापनपत्र >> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग

जेसिस सप्ताहको तयारी पुरा

५ असार २०८१, बुधबार
५ असार २०८१, बुधबार

बुटवल, ५ असार । ५० औ वर्षदेखि युवाहरुलाई नेतृत्व क्षमताको विकास, उद्यमशिलता तथा ब्यक्तित्व विकासमा योगदान दिदै आएको बुटवल जेसिसले विहिबारदेखी बुटवलमा सप्ताहब्यापी कार्यक्रम गर्ने भएको छ । बुधबार पत्रकार सम्मेलन गरि असार ६–१३ गतेसम्म हुने कार्यक्रमको सम्पूर्ण तयारी पुरा भएको बुटवल जेसिसका अध्यक्ष विनोद घिमिरेले बताए । ‘उद्घाटन सत्रमा प्रभावकारी भाषण कला तालिमबाट गर्ने छौ ।’— उनले भने । यसैगरि स्वास्थ्य सचेतना जगाउने गरि योग प्रशिक्षण, वृहत रक्तदान, योजना मिटिङ, वर्तमान अर्थतन्त्र–समृद्ध बुटवलको लागि संभावना र चुनौती अन्तरक्रिया, निशुल्क बृहत् स्वस्थ्य शिविर, मानसिक स्वस्थ्य शिविर, हाम्रो मातृत्व, हाम्रो सन्तति–विगत वर्तमान र भविष्य कार्यक्रम गरिने उनले बताए ।

जेसिजका उपाध्यक्ष तथा कार्यक्रम संयोजक माधव पराजुलीले बुटवल जेसिस अन्तरगत रहेका ७ वटा शाखाहरुलाई समेत समेटेर रचनात्मक कार्यक्रम लग्न लागेको बताए ।

कार्यक्रममा अन्तराष्ट्रिय उपाध्यक्ष अनुपमान सैजु, पूर्वअध्यक्ष गणेशचन्द्र पोखरेल, मिडिया संयोजक नारायण घिमिरेले जेसिज स्थापना, यसबाट ब्यक्ति र समाजमा गर्दै आएको कामहरुको बारेमा प्रकाश पारे ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?