ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनी प्रदेश : अल्पमतका मुख्यमन्त्रीको राजीनामा गर्न आलटाल >> अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनलाई कोरोना संक्रमण >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> आज यी पाँच प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> सञ्चारिका समूह दाङको तेस्रो साधारण सभा एवं अधिवेशन सम्पन्न >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> पहिलो चौमासिकभित्रै विकासका कामको ठेक्का लगाउन बुटवल नगर प्रमुखको निर्देशन >> बाढी, पहिरो अपडेट: अहिलेसम्म १२४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशकी प्रधानमन्त्री हसिनाको नोकरसँग ३४ मिलियन डलरको सम्पत्ति >> चन्द्रागिरी केवलकारमा फसेका सबै यात्रुको सकुशल उद्धार >> बुटवल कोरा २०२४ को तयारी पुरा >> कर्णाली प्रदेश : राजीनामा दिने तयारीमा माओवादीका मन्त्री >> प्रहरी ऐनको संशोधन प्रस्ताव एक महिनाभित्र संसद्‌मा लैजान्छु-गृहमन्त्री लेखक >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा पित्तथैलीको शल्यक्रिया सेवा पुनः सुचारु >> नेप्सेमा ५४ अंकको उच्च बृद्धि, १२ अर्बको कारोबार >> रोम विधान अनुमोदन गर्न माग गर्दै प्रशासनमा ज्ञापनपत्र >> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा

फर्साटिकरलाई जिल्ला लिगको उपाधि

४ असार २०८१, मंगलवार
४ असार २०८१, मंगलवार

बुटवल, ४ असार । रुपन्देही जिल्ला फुटबल लिग २०८०/२०८१ को उपाधि फर्साटिकर चुमेको छ । मंगलबार भएको अन्तिम खेलमा सुनौलो संगम युवा क्लब संग बराबरी खेल्दै कुल २० अंक जोडेर उपाधि चुमेको हो । उपाधिसंगै फर्साटिकर नगद १ लाख ५ हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भयो । फर्साटिकरले आठ खेलमध्ये ६ खेलमा जित र २ खेल बराबरी खेल्न सफल भयो ।

सुनौलो संगम प्रतियोगितामा उपविजेता बन्यो । सुनौलो संगम आठ खेल मध्ये ६ मा जित र २ खेलमा बराबरी गर्दै १६ अंकसहित दोस्रो हुँदै नगद ५५ हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भयो । प्रतियोगितामा सुनौलो संगमका प्रतीक क्षेत्री उत्कृष्ट गोलकिपर, अनुप थापा उत्कृष्ट डिफेन्डर, सिम्रिकका दर्शन बिक उत्कृष्ट मिडफिल्डर, फर्साटिकरका अवतार थापा हाई स्कोरर, फर्साटिकरका सुजन राना उत्कृष्ट कोच तथा अमृत मल्ल सर्वोत्कृत खेलाडीबाट पुरस्कृत भए । प्रतियोगितामा १५ अंक सहित गोल अन्तरले सिम्रिक युवा क्लब तेस्रो हुँदै नगद ३० हजार रुपैया, कप, मेडल, प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत भएको छ । १५ अंक सहित गोर्खा ब्यायज चौथो हुँदै नगद २० हजार रुपैयाबाट पुरस्कृत भयो ।

एक समारोहका बिच अखिल नेपाल फुटबल संघका केन्द्रीय उपाध्यक्ष दिर्घ बहादुर केसी, नगर खेलकुद विकास समितिका संयोजक बोनिन पिया, संघका अध्यक्ष लोक पुन, संघका उपाध्यक्ष मुकेश कुवर, कोषाध्यक्ष गोपिराम पुन, एन्फा एकेडेमी बुटवलका डाईरेक्टर बुद्धि गुरुङले विजेता, उपविजेता टिमलाई पुरस्कार वितरण गरेका छन । १९ दिनसम्म चलेको प्रतियोगितामा ९ टिमले भाग लिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?