ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनी प्रदेश : अल्पमतका मुख्यमन्त्रीको राजीनामा गर्न आलटाल >> अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनलाई कोरोना संक्रमण >> कस्तो छ आजको मौसम पूर्वानुमान ? >> आज यी पाँच प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> सञ्चारिका समूह दाङको तेस्रो साधारण सभा एवं अधिवेशन सम्पन्न >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> पहिलो चौमासिकभित्रै विकासका कामको ठेक्का लगाउन बुटवल नगर प्रमुखको निर्देशन >> बाढी, पहिरो अपडेट: अहिलेसम्म १२४ जनाको मृत्यु >> बंगलादेशकी प्रधानमन्त्री हसिनाको नोकरसँग ३४ मिलियन डलरको सम्पत्ति >> चन्द्रागिरी केवलकारमा फसेका सबै यात्रुको सकुशल उद्धार >> बुटवल कोरा २०२४ को तयारी पुरा >> कर्णाली प्रदेश : राजीनामा दिने तयारीमा माओवादीका मन्त्री >> प्रहरी ऐनको संशोधन प्रस्ताव एक महिनाभित्र संसद्‌मा लैजान्छु-गृहमन्त्री लेखक >> लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा पित्तथैलीको शल्यक्रिया सेवा पुनः सुचारु >> नेप्सेमा ५४ अंकको उच्च बृद्धि, १२ अर्बको कारोबार >> रोम विधान अनुमोदन गर्न माग गर्दै प्रशासनमा ज्ञापनपत्र >> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा

सल्यानका १० पालिकामा एमालेका नया पदाधिकारी

तोकिए विभाग प्रमुख, बन्यो आगामी कार्ययोजना
४ असार २०८१, मंगलवार
४ असार २०८१, मंगलवार

सल्यान, ४ असार । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) ले सल्यानका दशवटै स्थानिय तहमा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ । निर्धारित समयमै पालिका अधिवेशनहरु सम्पन्न भएको र लगत्तै अब वडाहरुको अधिवेशनमा पार्टी पंक्ती केन्द्रित हुने एमाले सल्यानका अध्यक्ष भिम बहादुर सेनले जानकारी दिए । पालिका अधिवेशनबाट एमाले कपुरकोटको अध्यक्षमा मधुसूदन गिरि, उपाध्यक्षमा इश्वर बुढा, सचिवमा रुपक बुढा तथा उपसचिवमा कुबेर केसी र बेलमती बुढा चयन भएका छन् ।

छत्रेश्वरी गाउँपालिकाको अध्यक्षमा ज्ञान बहादुर खड्का, उपाध्यक्षमा डुम बहादुर खत्री, सचिवमा इश्वरी बस्नेत र उपसचिवमा शेर बहादुर राना, बसन्ता जिसी चयन भएका छन् भने कालिमाटी गाउँपालिकाको अध्यक्षमा केशर बुढा, उपाध्यक्षमा बेल बहादुर चन्द, सचिवमा दिलिप रावत, उपसचिवमा टोप बहादुर कार्की र दिपा वली निर्वाचित भएको एमाले सल्यानले जनाएको छ ।

यस्तै त्रिवेणि गाउँपालिका कमिटीको अध्यक्षमा डिल्ली खड्का, उपाध्यक्षमा हस्त बहादुर रामजा, सचिवमा तेज बहादुर घर्ती तथा उपसचिवमा लुट बहादुर थापा र शारदा सुनार चयन भएका छन भने कुमाख गाउँपालिकाको अध्यक्षमा रेमन्त शर्मा, उपाध्यक्षमा शेर बहादुर चन्द, सचिवमा मित्र प्रसाद शर्मा, उपसचिवमा लक्ष्मणसिंह राठौर र नारायणी खत्री निर्वाचित भएको एमाले सल्यानका उपसचिव गणेशमान सिंहले जानकारी दिए ।

एमाले दार्मा गाउँपालिका कमिटीको अध्यक्षमा दिपक रोकाय, उपाध्यक्षमा यज्ञ बहादुर चन्द, सचिवमा खगेन्द्र केसी, उपसचिवमा टीका बस्नेत थापा र केशव वली तथा सिद्धकुमाख गाउँपालिकाको अध्यक्षमा टोप बहादुर बुढाथोकी, उपाध्यक्षमा देवेन्द्र रोका, सचिवमा भिम बहादुर चलाउने, उपसचिवमा कैलाश चलाउने र मालती कंडेल निर्वाचित भएका छन् ।

यस्तै शारदा नगर कमिटीको अध्यक्षमा महेश देवकोटा, उपाध्यक्षमा राम बहादुर भण्डारी, सचिवमा बिनोद चलाउने, उपसचिवमा ढकलाल रावल र लक्ष्मी बुढाथोकी, बनगाड कुपिण्डे नगरकमिटिको अध्यक्षमा राजन शाह, उपाध्यक्षमा मोतिलाल पुन, सचिवमा धन बहादुर सुनुवार, उपसचिवमा जुक्ती प्रसाद घर्ती र कमला बस्नेत चयन भएका छन् भने बागचौर नगरकमिटी अध्यक्षमा जनक बिक, उपाध्यक्षमा शोभाराम बस्नेत, सचिवमा देव बहादुर डांगी तथा उपसचिवमा शालिजराम बोहरा र गंगा बस्नेत निर्वाचित भएका छन् ।

नागरिकको भरोसाको पार्टी एमालेलाइ अझै मजबुत, चलायमान र सुदृढ गर्नका लागि पार्टी गतिविधिलाइ सक्रिय बनाइएको एमाले सल्यानका उपाध्यक्ष ओज बहादुर बुढाथोकीले जनाए । पार्टीले बिभन्न बिभाग प्रमुखहरु तोकेको र आगामी एक बर्से कार्ययोजना निर्माण गरेको पनि एमाले सल्यानले जनाएको छ ।

जिल्लाको पार्टी स्कुल बिभागमा भिम बहादुर सेन, संगठन विभाग एवम जनवर्गीय संगठन विभाग प्रमुखमा ओज बहादुर बुढाथोकी, वित्त तथा कोष विभाग प्रमुखमा पुष्पा कुमारी बोहरा, प्रचार तथा प्रकाशन विभागमा गणेशमान सिंह, स्थानीय विकास बिभागमा सनसिल्ता वली डिसी, सहकारी तथा गरिबी निवारण विभागमा किशोर हमाललाई जिम्मेवारी तोकिएको छ । जिल्ला कमिटी उपसचिव गणेशमान सिंहका अनुसार हालै सम्पन्न जिल्ला कमिटी पदाधिकारी बैठकले विभागहरुको जिम्मेवारी तोक्दै एक बर्षिय कार्ययिजना पनि तय गरेको हो ।

जस अनुसार यहि असार महिना सम्ममा वडा अधिवेशन गरिसक्ने, साउन र भदौमा जनवर्गीय संगठनहरुको भेला÷ सम्मेलन गर्ने, असोजमा जिल्ला स्तरिय प्रशिक्षण संचालन गर्ने लगायतका कार्ययोजना तय गरिएको छ । अबको केही समयभित्रै जिल्ला कमिटीको दोश्रो बैठक बसेर आवश्यक निर्णय लिने एमाले सल्यानले जनाएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?