ट्रेंडिंग:

>> बंगलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन: ३५ जनाको मृत्यु, देशभर कर्फ्यू >> कृषकको आम्दानी बढाउन बाख्रापालन >> ९९ वर्षकी कमलादेवीको सफल उपचार >> प्रतिष्ठानले प्रकाशन शुरु गर्यो आफ्नै बैज्ञानिक जर्नल ! >> नेपालको राजनीतिमा महामानव विपि >> सिमलताल बस दुर्घटना : हराएका यात्रु र बसको खोजीका लागि भारतीय उद्धार टोली खटिँदै >> मनसुनको एक महिना : बाढी, पहिरो र चट्याङबाट दुई सयको मृत्यु >> गुरुत्वले पूर्ण गुरु डा. स्वामी रामानन्द गिरि >> विभेदले जन्मिएकी अभियन्ता >> अखिल क्रान्तिकारीद्वारा बुटवल क्याम्पसमा छात्रा भेला >> नेपाल दक्षिण एसियाली करातेमा ६२ पदकसहित टिम च्याम्पियन >> दाङ जिल्ला अदालतमा १८ महिना कटेका मुद्दा शुन्य >> आजको मौसम : देशका केही ठाउँमा भारी वर्षाको संभावना >> पोलियो मुक्त घोषणा भएको १० वर्षपछि भेटियो भाइरस >> जलवायु परिवर्तनको जोखिममा सिमान्तकृत समुदाय >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> उच्च अदालतको ठहर– गौशाला–२६ बालिग नै हुन्, सन्दीपसँगका सबै घटनाक्रम सहमतिमै >> सडक बत्ती जडानमा अनियमितताको आरोप >> उपसभामुख रानालाई जिम्मेवारीबाट हटाउन माग गर्दै संसदीय समितिमा उजुरी >> महिला एसिया कप क्रिकेटमा नेपालकाे ऐतिहासिक जित, यूएई ६ विकेटले पराजित >> उपसभामुख रानामगरले भनिन्- करुणाभावले सहयोग गरे, डेढ वर्षपछि विवादित बनाउन खोजियो >> महिला एशिया कप: युएईले नेपाललाई दियो ११६ रनको लक्ष्य >> नाबालिका वेश्यावृत्तिमा लगाउने गेष्टहाउस सञ्चालकहरू पक्राउ >> माइक्रोसफ्टको सर्भर डाउन: विश्वभरका एयरलाइन्स, बैंक र दुरसञ्चार सेवा प्रभावित >> रगत अभाव रोक्न रक्तदान अभियान >> प्रधानमन्त्री ओलीलाई मोदीले पठाए औपचारिक बधाई सन्देश >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> महिला एसिया कप : यूएईविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, पहिले फिल्डिङ गर्ने >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा पेरिस ओलम्पिकमा भाग लिने खेलाडीलाई शुभकामनासहित बिदाई >> संसद भवनको निर्माण ढिलाई: सभामुख घिमिरेले गरे उपप्रधानसहित अधिकारीहरुसँग छलफल >> सिमलताल दुर्घटना: २३ शव फेला, १४ जनाको सनाखत >> त्रिशुलीमा हाम फालेर ट्रकका सहचालक बेपत्ता >> ट्रम्प फेरी राष्ट्रपति बनेमा काम गर्न सहज हुदैन-युक्रेनी राष्ट्रपति जेलेन्स्की >> मौद्रिक नीति सार्बजनिक आज नहुने >> सिंहदरबारमा खादा र मालाको लर्को छोडेर उद्धार तथा राहतमा ध्यानदिन सरकारसँग कांग्रेस नेता महरको आग्रह >> नवलपुरमा कोरा साइक्लिङ >> क्रिकेटर हार्दिक पाण्डेयको पत्नी नताशासँग डिभोर्स >> बुटवल ईजलासमा आठ वर्षयताकै उच्च फैसला >> रिल बनाउदा झरनामा खसेर युवतीको मृत्यु >> आज देशैभर भारी वर्षाको चेतावनी >> विवादमा उपसभामुख, राजीनामा दिन दबाब बढ्दै >> नगरसभा नहुँदा बजेटविहीन लमही >> वडाध्यक्षले पढाउँछन् निःशुल्क ट्युसन कक्षा >> पाल्पाका सहरी क्षेत्रका बालबालिकामा कुपोषण बढि >> शिक्षकमाथिको भेदभाव रोकिने कहिले ? >> जग्गामा महिला स्वामित्व बढ्दै >> राहदानीबाट ६ करोड राजस्व >> शान्ति नमुना माविको व्यवहारिक सीप कार्यक्रमः विद्यार्थीलाई ‘गड्यौला पैँचो’ >> एसीसी महिला टी–२० एसिया कप क्रिकेट: नेपालले युएईको सामना गर्दै >> रातिदेखिको वर्षाले रुपन्देही, पाल्पा, चितवन, सिन्धुपाल्चोक र काठमाण्डौमा बाढी

तेस्रो न्यू होराइजन एसईई फेस्टमा विद्यार्थीको उत्साहजनक सहभागिता

२ असार २०८१, आईतवार
२ असार २०८१, आईतवार

बुटवल,२ असार । न्यू होराइजन ईङ्गलिस बोर्डिङ्ग सेकेण्डरी स्कूल बुटवलद्धारा एसईई  दिइ नतिजाको पर्खाइमा रहेका विद्यार्थीहरुलाई लक्षित गरी आयोजित तेस्रो एसईई फेस्ट सकिएको छ । विभिन्न ६ विधाका प्रतियोगिताहरु समेटिएको जेष्ठ २६ देखि सञ्चालन भएको फेस्ट समापन समारोहमा बोल्दै संस्थाका प्राचार्य लोकनाथ उपाध्यायले विद्यालयले निरन्तर रुपमा विद्यार्थीहरुका प्रतिभालाई प्रस्फुटन तथा परिस्कृत गर्न यो कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिइएको बताए ।

फेस्टको अन्तिम दिन ३९ समुह सहभागि हाजिरीजवाफ प्रतियोगिताबाट छनौट भएका ६ समूह विचको फाइनलमा विजय पन्थी, सन्दीप ढकाल र आघ्नेश सोमैमगरको टिम प्रथम, पर्फेक्ट इजुकेशनका कृतिम भट्टराई, प्रतिक्षा खत्री र अक्सर उपाध्यायको टिम द्धितिय र आरम्भ इन्टिच्युटका प्रशान्त यादव, विनय चौधरी र शिव कुमार यादवको टिम तृतिय हुन सफल भएका छन् । जसमा प्रथम, द्धितिय र तृतियले क्रमशः ९ हजार, ६ हजार र ३ हजार नगद, शिल्ड र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका एस.इ.इ. हाजिरी जवाफ प्रतियोगिताको संयोजन गरेका लिला खनालले जानकारी दिए ।

असार १ र २ गते १४ टिमबाट रोबोटिक्स वर्कसपको प्रर्दशनी भएकोमा राहुल खड्काथोकी, जस्मीन पौडेल लगाएतको टिमले प्रर्दशन गरेको स्मार्ट स्कुल मोडेल उत्कृष्ट भई प्रथम, रवि राजभारको भेन्डिङ्ग मेशिन मोडेल द्धितिय र विकिशा गौतम, शान्ती अधिकारी र जिवन बहादुर रानाको वाइण्ड मिल मोडेल तृतिय भए । जसमा प्रथम, द्धितिय र तृतियले ९ हजार, ६ हजार र ३ हजार नगद र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका कक्षा ११ र १२ का सह–संयोजक रमेश रेग्मीले जानकारी दिए ।


त्यस्तै जेठ २९ गते सम्पन्न भएको ३२ टिमका विच भएको फुटसल प्रतियोगितामा न्यू होराइजन स्पोर्टस् क्लव विजेता र भि–फाइभ इन्टिच्युट उप–विजेता भए भने जेठ ३२ गते सम्पन्न २९ टिमका विच क्रिकेट प्रतियोगितामा गुरुकुल एकेडेमी विजेता र नव वुद्ध फुरफुरे टिम उप–विजेता भए । जसमा दुवै प्रतियोगितामा विजेताले नगद रु २० हजार र उप विजेताले रु १० हजार पुस्कार, शिल्ड, मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका फेस्टका संयोजक प्रकाश खनालले जानकारी गराए । प्रतिस्पर्धीहरुको हौसला बढाउन पुर्व अन्तराष्ट्रिय क्रिकेट खेलाडी शक्ति गौचनको उपस्थिति रहेको थियो ।


फेस्ट अन्तर्गत ६ विधाका प्रतियोगिताहरु सम्पन्न भएका थिए । जस मध्ये जेठ २६ र २७ गते एकल तथा समुहगत कुल ६३ प्रतियोगिहरु सहभागी रहेको खुल्ला नृत्य प्रतियोगितामा किरण भण्डारी प्रथम, कृपा पौडेल द्वितिय र सुवेक्षा क्षेत्री, तनिशा राना, अस्मिता भुसाल र गीरीशा थापाको समूह तृतिय भई नगद पुरस्कार क्रमशः रु १० हजार ५ हजार र २५ सय तथा कप र प्रमाण पत्र प्राप्त गरेका थिए । यसै गरी ३८ प्रतियोगिहरु विच भएको गायन प्रतिस्पर्धामा क्रिस विक प्रथम, सोनिया बराल द्वितिय र आरभी आचार्य तृतिय भई कप र प्रमाण पत्रको साथमा नगद पुरस्कार क्रमशः ६ हजार, ४ हजार र २ हजार प्राप्त गरेका थिए ।
उक्त प्रतियोगिताहरुको समापन समारोहमा बोल्दै उप–प्राचार्य बालकृष्ण भण्डारी, बासुदेव अर्याल ,राजीव श्रेष्ठ लगायतले सम्पुर्ण प्रतिस्पर्धाहरुमा दर्ता निःशुल्क र विद्यार्थीले धेरै कुरा सिक्ने अवसर भएकाले विद्यार्थीको उत्साहजनक सहभागिता रहेको बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?