ट्रेंडिंग:

>> लुम्बिनीमा ‘शान्ति घन्टी’ को उद्घाटन, पर्यटनमन्त्रीले भने –‘बुद्धको सन्देश विश्वरभर फैलाऔं’ >> भैरहवा मेलामा बुधबारदेखि कुस्ती प्रतियोगिता हुँदै >> देशभरका कारागारमा योग शिविर सञ्चालन हुने >> काेशीलाई हराउँदै आर्मी सेमिफाइनलमा >> लैंगिक हिंसाविरुद्ध सामूहिक प्रतिवद्धता >> कैदीबन्दीलाई योगाभ्यास संस्कृतिमा जोड्दै सरकार >> लुम्बिनी प्रदेशकी सृजनासहित चार जना ढाका कबड्डी लिगमा >> कर्णालीमा विकास बजेटको खर्च सुस्त >> रामघाटमा व्यावसायिक ड्रागन फ्रुट >> गौतमबुद्ध विमानस्थल छिटो सञ्चालनको पहल गर्न देउवासँग व्यवसायीको माग >> गुल्मीमा बालिकाको बलात्कारपछि हत्या आराेपमा पुर्पक्षका लागि एक युवक जेल चलान >> लुम्बिनी चिनी मिलको प्रदूषण न्यूनीकरण गर्न माग गर्दै स्थानीय बासिन्दा आन्दोलनमा >> सुनको भाउ अहिलेसम्मकै उच्च : तोलाको १ लाख १७ हजार ७ सय >> आज सातै प्रदेशका गृहमन्त्रीले प्रहरी समायोजनको माग गर्दै उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठलाई भेट्ने >> नेपाली विद्यार्थी बिपीन जोशीलाई मुक्त गर >> महिला हिंसाबिरुद्वको अभियान र सेतो रिबनको सन्दर्भ >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारको निर्णयविरुद्ध अघिल्लो सरकारले नियुक्त गरेका अस्पतालका अध्यक्षहरुद्वारा सर्वोच्चमा रिट >> पहाडी भूभागका एक–दुई स्थानमा आज हल्का वर्षाको सम्भावना >> पढाइसँगै सीप सिकाउँदै शान्ति >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> केपी ओली कप राष्ट्रिय टि–२० क्रिकेटः नेपाल आर्मी र मधेश प्रदेशको जित >> जनताले फालेको राजतन्त्र अब फर्कदैनः देउवा >> तिलोत्तमा मेलामा पान, गुट्खा खुलेयाम बिक्रीः सकिनै लाग्दा समेत अधिकांश स्टल खाली >> विश्वभर द्वन्द्व अन्त्यको नेतृत्व नेपालले गर्नुपर्नेमा विज्ञहरुको जोड >> गृह जिल्लामा विप्लवको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम >> बसले माेटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा गुल्मीमा एक विद्यार्थीको मृत्यु >> अरनिको बहुउद्देश्यीय सहकारीको २३ औं साधारण सभा >> अहिलेको सरकार विघटन गर्नुपर्छ : प्रभु साह >> पुषको तेस्रो साता प्रदेशस्तरीय ब्याडमिन्टन हुदै >> उद्घाटन खेलमा रुपन्देही र पाल्पा भिड्ने >> भूकम्पपीडित सुत्केरीको चिसोले मृत्यु >> सामाजिक सुरक्षा कोषमा ९ लाखभन्दा धेरै श्रमिक, ४४ अर्ब ८५ करोड जम्मा >> पोखरामा सम्पन्न ‘फिसटेल रेसिङ कप २०२३’ को उपाधि अजयले जिते >> मधेश प्रदेशविरुद्ध नेपाल पुलिस विजयी, केशल भुर्तेलको शतक >> किसान ठगिदा बिचौलियालाई मालामालः ५ रूपैयाँमा लिएर १०० मा बिक्री >> रामग्राम स्तुप क्षेत्रमा ऐतिहासिक प्रमाण फेला >> भ्रष्टाचारको बढ्दो ग्राफले बढाउँदै चिन्ता >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> सस्कृति संरक्षण समाज बुटवललाई उपाधि >> साना किसान कृषि सहकारीको १९ औँ साधारण सभा >> स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेतलाई बर्खास्त गर्न डा. गोविन्द केसीको माग >> गैरीखुट्टा–रुपन्देही समाज गठन >> सर्भिस लेनको डिजाईन फेर्न बुटवल उपमहानगरले ग–यो यस्तो प्रस्ताव >> टेम्पो सञ्चालनमा स्थानीय सरकारको ज्यादतीः ब्यवसायीले गराए दलहरुको ध्यानाकर्षण >> रुपन्देही सामाजिक संजाल अष्ट्रेलियाको अध्यक्षमा काफ्ले र महासचिवमा पाण्डे चयन >> दाङ—रुपन्देही सम्पर्क समाज गठन >> केपी ओली कप : गण्डकी र लुम्बिनी तथा मधेस र पुलिस क्लब खेल्दै >> सांस्कृतिक कार्यक्रमले महोत्सवमा दर्शकहरुको आकर्षण बढ्दै >> गुल्मीमा सत्यवती मेला >> रित्तिदै गाउँ, ६० प्रतिशत गाउँबाहिर, उब्जाउ भूमि बाँझै
पालिका खबर

कञ्चनमा योजना सम्झौताको लागि घुम्ती शिविर

२० कार्तिक २०८०, सोमबार १९:२७
२० कार्तिक २०८०, सोमबार १९:२७

कन्चन, २० कात्तिक ।

रुपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिकाले सबै योजना सम्झौता वडाबाट गर्ने उद्देश्यका साथ घुम्ती शिविर सञ्चालन गरेको छ ।

घुम्ती शिविरको उद्घाटन गर्दै कञ्चन गाउँपालिकाका अध्यक्ष नवराज ढकालले अघिल्लो बर्ष भए गरेका कमी कमजोरीलाई सुधार गदै लैजाने प्रकृयामा जेठ असारमा हुने सम्झौतालाई गत बर्ष चैत्र सम्म अनिवार्य गर्नुपर्ने बनाएको बताउँदै यस बर्ष त्यसलाई अझै सुधार गर्दै भदौ भित्र उपभोक्ता समिति गठन, असोजमा समितिलाई तालिम कात्तिक भित्र सम्झौता सम्पन्न गर्ने योजना अनुरुप घुम्ति शिविर सञ्चालन गरिएको बताए ।

आर्थिक बर्षको अन्तिममा हतार हतारमा योजना सम्झौता गर्ने गुणस्तरीय काम नगर्ने प्रबृत्तिलाई निरुत्साहित गर्न घुम्ती शिविर मार्फत नै योजना सम्झौता गर्ने लागिएको कञ्चन गाउँपालिकाका ईञ्जिनियर सुबोध ज्ञवालीले बताए ।

वडाबाटै योजना सम्झौता हुँदा सानो योजनालाई पनि सम्झौता गर्न गाउँपालिका जानुपर्ने बाध्यता हटेको र समयको साथै पैशाको पनि बचत हुने स्थानीयको भनाई रहेको छ । पालिकाले ल्याएको वडा बाटै योजना सम्झौता गर्ने कार्यक्रमले उपभोक्ता समितिमा बसेर काम गर्नेलाई धेरै सहज भएको शिविरमा सहभागी स्थानीयहरुले बताए ।

कञ्चन गाउँपालिकाले यस बर्ष समयमै योजना सम्पन्न गर्नको लागि भदौ भित्र उपभोक्ता समिति गठन, असोज भित्र समितिलाई तालिम र कात्तिक भित्र योजना सम्झौता सम्पन्न गर्ने योजना ल्याएको छ । त्यसै अनुसार २० गते वडा नं. १ को कार्यालयमा, २१ गते वडा नं. ४ को कार्यालय, २२ गते वडा नं. ३ को कार्यालय, २३ गते वडा नं. ५ को कार्यालय र २४ गते वडा नं. २ का कार्यालयमा योजना सम्झौता शिविर सञ्चालन हुने पालिकाले जनाएको छ ।

शिबिर उद्घाटनमा गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष मौसमी थापा मगर, योजना शाखा प्रमुख चिन्तामणि घिमिरे, ईन्जिनियर सुबोध ज्ञवाली, कञ्चन गाउँपालिका वडा नं. १ का अध्यक्ष हरिनारायण थारु, वडा सदस्य रेखा राहादीलगायतले बोलेका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?