ट्रेंडिंग:

>> बालिका जबरजस्ती करणी अभियोगमा एकजना पक्राउ >> ओलीले भने– मिशन ८४, हरेक वडामा ५१ प्रतिशत एमाले >> एमाले एक्लैले सरकारको नेतृत्व गर्ने गरी अभियान चलाएका छौ : शंकर पोखरेल >> गैंडहवामा १६ पालिकाको घुम्ती बैठक >> अधिकांश डाक्टरहरुमा मपाईंत्व र रुखोपन >> ‘ई’को जीवन रक्षा र सडक व्यवसायीलाई वैकल्पिक व्यवस्था गर : आयोग >> प्रत्येक नेपालीको थाप्लोमा ७९ हजार २०१ रुपैयाँ सरकारी ऋण >> राहत शिक्षकको आन्दोलनमा प्रहरी हस्तक्षेप >> डाक्टरहरु आज पनि आन्दोलनमा >> विकासमा राजनीति हुँदैन : खड्का >> छत्रेश्वरीका कर्मचारीको हातमा कालोपट्टी, कार्यालयमा कालो ब्यानर >> विश्व पर्यटन दिवसः बेलहिया र लुम्बिनीमा पर्यटकलाई स्वागत >> अनाथ आश्रमलाई खाद्यान्न वितरण >> सांसद विनोद चौधरीको तीन कम्पनीमा भारतीय आयकर विभागको छापा >> मंगोलियाविरुद्ध नेपालको कीर्तिमानी जित >> सुन तस्करी प्रकरणमा आजदेखि थुनछेक बहस >> एमाले बागमतिको नेतृत्व चुन्न आज निर्वाचन >> नेपालले मंगोलियालाई दियो ३ सय १५ रनको लक्ष्य >> टी–२० क्रिकेटमा बुटवलका कुशल मल्लको विश्व कीर्तिमान,३४ बलमा शतक पूरा >> यस्तो आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> श्रेष्ठ र अर्यालको टिम मैदानमा (भिडियो अन्तर्वार्तासहित) >> आज विश्व पर्यटन दिवस मनाइँदै >> पाल्पा अस्पतालः रिफर सेन्टरको पहिचान बदल्दै >> सुन तस्करी प्रकरण : आजदेखि थुनछेक बहस सुरु हुने >> लक्षित बर्गको तालिमः फेरिदै महिलाको जीवनस्तर ! >> नेपाल, हङकङ र यूएईबीच त्रिकोणात्मक सिरिज गर्ने क्यानको निर्णय >> बदलिँदो पर्यटन र हाम्रो तयारी >> पर्यटन दिवसः पुनरुत्थानमा जोड दिऔं >> शिक्षकको हातमा चक डस्टर होइन ल्यापटप >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> समाज विकासको मुख्य आधार नै असल संस्कार >> सर्वोच्चले सोध्यो– बाबुराम भट्टराई र माधव नेपाललाई के कारणले मुद्दा नचलाएको ? >> बुटवलमा अन्तर धार्मिक शान्ति सञ्जाल गठन >> चाडपर्व लक्षित गरी सरकारले देशभर ९८ स्थानमा सहुलियत पसल चलाउने >> जुवातास खेल्ने आठजना नगदसहित पक्राउ >> आयल निगमले सर्वसाधारणलाई आईपीओ जारी गर्ने >> रामपुरका जेष्ठ नागरिकलाई गाउँटोलमै भत्ता >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारले दियो राउटेलाई दशै खर्च >> दाङ बस दुर्घटना अपडेट : घाइते भएकाहरुको पहिचान खुल्यो >> गरिबलाई नभई गरिबी लखेट्नुपर्छ : ओली >> यति एअरलाइन्सले सर्वसाधारणलाई प्रिमियम शेयर दिने >> ११ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती करणी, एकजना पक्राउ >> एमाले बाग्मती अधिवेशनको बन्दसत्र सुरु >> सुरक्षा माग्दै चिकित्सकहरू सडकमा >> हाजिरीजवाफमा जामिया गुल्सने भिका प्रथम >> पूर्व प्रधानमन्त्री नेपालद्वारा लुम्बिनीको भ्रमण >> उदीयमान खेलाडी जन्माउने बर्दघाटः खेलकूद विकासमा भने सधै उपेक्षित >> दाङमा बस दुर्घटना, २५ जना घाइते >> घाँस काट्न गएका किसानको भिरबाट लडेर मृत्यु >> लायन्स क्लब अफ देवदह युनाईटेडको स्थापना, अध्यक्षमा आचार्य
कला

बि बोईङ ब्याटल सम्पन्न

१ आश्विन २०८०, सोमबार २०:४३
१ आश्विन २०८०, सोमबार २०:४३

बुटवल, १ असोज । बि बोईङमा आर्कषित युवाहरु बिच प्रतिस्प्रर्धात्मक प्रतियोगिता गराएर प्रतिभा प्रस्फुटन गर्ने उद्येश्यका साथ मदन भण्डारी स्र्पोट्स एकेडेमी बुटवल उपमहानगरपालिकाले प्रतियोगिता गरेको छ । एकेडेमीको आयोजनामा शनिबार स्टिल द किङ भोल्युम ४ बि बोईङ ब्याटल प्रतियोगिता विभिन्न ४ ईभेन्टमा सम्पन्न भएको हो । प्रतियोगिता अन्तरगत वन भर्सेज वन ब्रेकिङमा बि बोय गाना विजयी भएका छन । यसैगरि पासाङ उपविजेतामा चित्त बुझाए । यसैगरि वन भर्सेज वन ओपन स्टाईलमा एक्जिट पप विजयी भए । मनोज उपविजेतामा चित्त बुझाए ।

सेभेन टु स्मोक पावरमुभसमा भने बि बोय ईड वन विजेता रहे । यसैगरि टु भर्सेज टु ब्रेक द रुल्समा भने इड वन एण्ड पपिङ साहिल विजेता भए भने उषा एण्ड बि बोय अन्कित उपविजेता रहे । ओडान लज एण्ड बारमा भएको प्रतियोगितामा बि बोय लिलजेन, सुगर र बि बोय चि निर्णायक रहेका थिए ।

बि बोईङप्रति आर्कषित युवाहरुलाई गोलबन्ध गरि बुटवलमा एकेडेमी बनाउने र प्लटफर्म दिने गरि प्रतियोगिता आयोजना गरेको एकेडेमीका गौरब क्षेत्रीले बताए । नेपालमा अझै पनि बिबोईङमा आवद्ध युवाहरुप्रति सकारात्मक सोच विकास हुन नसकेको उनले दुखेसो गरे । रुपन्देहीका बिबोईगका धेरै क्षमतावान युवाहरु अवसरबाट बन्चित भएको भन्दै राष्ट्रिय, अन्तराष्ट्रिय मन्चसम्म पुग्ने गरि वातावरण सृजना गर्ने गरि एकेडेमीको अवधारणामा काम अघि बढाउन थालेको उनले बताए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?