ट्रेंडिंग:

>> प्रधानमन्त्री ओलीले आइतबार विश्वासको मत लिने >> रुपन्देहीको स्विमिङ पुलमा डुबेर एक जनाको मृत्यु >> जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ >> ढाकास्थित दूतावासले नेपालीलाई भन्यो– अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कनु >> बाबुले कुकुर मारे, छोराले बाबु >> वीरगन्जमा १५ लाख बढीको भन्सार छलीको सामान बरामद >> रुपन्देहीमा ‘मेरो सवारी मेरो लेन’ अभियान >> ओमानको समुन्द्रमा तेल ट्याङ्कर पल्टियो, १३ भारतीयसहित १६ जना बेपत्ता >> ‘कार्साङ’ को वर्कशपमा दयाहाङ, एक सातापछि छायांकन सुरु >> निरन्तर बढ्दै सुनको मुल्य, तोलाको कति पुग्यो ? >> अदालतको आदेशपछि न्युरोडको फुटपाथ विस्तार पुन शुरु >> सर्पदंशबाट बालकको मृत्यु >> नवलपुरमा पुलबाट खसेर एकको मृत्यु >> प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राजदुतको भेटवार्ता >> डिजिटल माध्यमबाट बधाई दिन प्रधानमन्त्री ओलीको आग्रह >> अलपत्र कन्चनिया पुल : करोडौ लगानी, नागरिकलाई सास्ती >> आज हरिशयनी एकादशी, कस्तो छ शास्त्रीय मान्यता ? >> जनज्योतीमा पोशाक वितरण >> आज यी ६ प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना >> पाण्डवेश्वर मन्दिरमा महा शिवपुराण सुरु >> लायन्स स्टार्सद्वारा बिद्यालयलाई सहयोग >> शिक्षाका लागि समान अवसर आवश्यक >> दृष्टिविहीन स्थायी शिक्षकः खुसी भन्दा पीडा बढि >> भूकम्प पीडितको समस्या समाधान गर >> वातावरणीय नैतिकता सम्झाउने साउन महिना >> रेसुङ्गामा एक महिने साउने मेला शुरु >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> बाढी, पहिरो लगायतका विपद्‍मा परी हालसम्म १२० जनाको मृत्यु >> सिमलताल दुर्घटना: गणपति डिलक्सका चालक र सहचालकको शव फेला >> समाजवादी मोर्चाको बैठक शुरु >> राष्ट्रपति पौडेलद्वारा तीन विधेयक प्रमाणिकरण >> जन्मदिनमा फजुल खर्च नगरी विद्यार्थीलाई सहयोग >> इङल्याण्डका प्रशिक्षक साउथगेटद्वारा राजीनामा >> महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा >> सिरिजको अन्तिम खेलमा नेपाली महिला क्रिकेट टिम विजयी >> मोतिपुरमा सातौ जुनियर युवा गोष्ठी सम्पन्न >> अवैध लागूऔषध सहित विभिन्न स्थानबाट १२ जना पक्राउ >> नेप्सेमा हरियाली, ७० अंकले बढ्यो >> लुम्बिनीका प्रादेशिक अस्पतालमा निःशुल्क टिकटको व्यवस्था खारेज >> वैवाहिक बलात्कारको मुद्दामा गायक ओडलाई सफाई >> सहयोगको याचना गर्दै न्यौपाने >> परराष्ट्रमन्त्री राणालाई भारत र पाकिस्तानका समकक्षीको बधाई >> उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदुतको भेटवार्ता >> उत्तर कोरियाका कूटनीतिज्ञले दक्षिण कोरियामा शरण लिएको दाबि >> अक्षयकुमारको सरफिरा बक्स अफिसमा असफल >> समाजवादी मोर्चाको बैठक बस्दै >> सिँचाईले ल्यायो खुसी >> बुटवलको चौरहा–गोलपार्क सडकको ठेक्का रद्द, नयाँ टेण्डर आह्वान >> मंगलबार सुन तोलामा ९ सय बढ्यो >> घरमा पुरिएका तीन बालिकाको शव निकालियो, एक अझै बेपत्ता
यु–१२ लिग क्रिकेट प्रतियोगिता २०८०

नेपथ्या तिलोत्तमा र स्टार एकेडेमी विजयी

२४ जेष्ठ २०८०, बुधबार
२४ जेष्ठ २०८०, बुधबार

बुटवल, २४ जेठ ।

बुटवलमा जारी यु–१२ लिग क्रिकेट प्रतियोगिता २०८० को उद्घाटन खेलमा नेपथ्या तिलोत्तमा विजयी भएको छ । जुनियर खेलाडीहरुलाई प्रोत्साहन गर्ने उद्देश्यका साथ आयोजना भएको प्रतियोगितामा एमएसएमटी एकेडेमीलाई १७ रनले पराजित गर्दै नेपथ्या तिलोत्तमा स्पष्ट अंक जोड्न सफल भयो ।

यसैगरी दोस्रो खेलमा बिएमडब्लु वेष्ट्रन एकेडेमीलाई ९ बिकेटले पराजित गर्दै स्टार क्रिकेट एकेडेमी विजयी भएको छ । देविनगरस्थित मैदानमा भएको पहिलो खेलमा नेपथ्या तिलोत्तमाले टस जितेर ब्याटिङ रोज्दै निर्धारित २० ओभरमा सबै बिकेट गुमाएर १ सय १७ रनको लक्ष्य खडा गरेको थियो ।

नेपथ्या तिलोत्तमाका सुसान्त सुवेदीले १८ बलमा २५ तथा अन्जी पाठकले २४ बलमा २० रनको योगदान दिए । एमएसएमटी एकेडेमीका सत्यामले ४ ओभरमा १७ रन खर्चेर २ तथा ईमरान खानले ४ ओभरमा १७ रन खर्चेर १ विकेट लिए । कम स्कोरलाई पछ्याएको एमएसएमटीका ब्याट्सम्यानहरु पुरै २० ओभरमा ९ बिकेट गुमाएर १ सय रनमात्र बनायो । नेपथ्या तिलोत्तमाका ईमरान खानले ३९ बलमा ३० तथा गौरबले १४ बलमा ११ रनको योगदान दिएपनि जितका लागि पर्याप्त भएन । कम स्कोरमा रोक्न नेपथ्याका सुसान्त सुवेदीले ४ ओभरमा १८ रन खर्चेर २ बिकेट लिए । खेलमा नेपथ्याका सुसान्त सुवेदी म्यान अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए ।

यसैगरी दोस्रो खेलमा टस जितेर बिएमडब्लु वेष्ट्रन एकेडेमीले टस जितेर ब्याटिङ रोज्दै आठ ओभरमा २५ रन बनायो । वेष्ट्रनका ओनिस थापाले ८ रन बाहेक अन्य ब्याट्सम्यान टिक्न सकेनन् । कम स्कोरमा रोक्न स्टार क्रिकेट एकेडेमीका राहुल क्षेत्री र राहुल शर्माले २–२ बिकेट लिए । झिनो लक्ष्यलाई स्टार क्रिकेट एकेडेमीले ४ ओभरमा एक विकेटको नोक्सानीमा भेटायो । स्टारका राहुल शर्माले नटआउट २४ रनको योगदान दिए । वेष्ट्रनका अमृत तिवारीले १ बिकेट लिए । खेलमा स्टारका राहुल शर्मा म्यान अफ दी म्याचबाट पुरस्कृत भए ।

एक समारोहका बीच लुम्बिनी प्रदेश तथा रुपन्देही क्रिकेट संघका सचिव सन्जय गुरुङले प्रतियोगिताको उद्घाटन गर्दै ग्रास रुट खेल विकासमा टेवा मिल्ने बताए । कार्यक्रममा रुपन्देही क्रिकेट संघका कोषाध्यक्ष निरज खाँण, बुटवल क्रिकेट विकास समितिका निर्वमान अध्यक्ष नेत्र प्रसाद पौडेल, संघका सदस्य प्रथम पराजुली, पुनित पोखरेल, प्यारामाउण्ट बोर्डिङ स्कुलका सहप्राचार्य गोपाल ज्ञवाली, मेडिकल पार्टनर सिद्धार्थ सिटी हस्पिटलका पंकज पाण्डे, भारतका पुर्व रन्जी खेलाडी पुनित मेहरा, लाल अधिकारी, घनश्याम थारु, राम चन्द्र पांडे, तारा पाठक, भुवन अधिकारीले क्रिकेट खेलको विकासमा सामुहिक योगदान जरुरी रहेको बताए । विहिबार पहिलो खेल एमएसएमटी क्रिकेट एकेडेमी र ग्रिन प्लान्ट तथा दोस्रो खेल बिएमडब्लु वेष्ट्रन एकेडेमी र एभरेष्ट बोर्डिङका बिचमा खेल हुने क्लबका अध्यक्ष भुवन पाण्डेले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?