ट्रेंडिंग:

>> एमाले बागमति अध्यक्षमा कैलाश र सचिवमा नवराज विजयी >> थानकोटबाट झर्दै गर्दा >> परीक्षामा कम नम्बर ल्याएको भन्दै निर्घात कुटपिट >> ‘उडान तालिकामा’ रेसुङ्गा विमानस्थल >> ‘आर्थिक मन्दी’ मा उद्योगीका ‘हिम्मत’ >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> ह्वील चियर वितरण >> राप्ती नदीमा माछा मार्ने क्रममा बगेर एक युवा वेपत्ता >> दाङमा मुटुका बिरामीको छैन तथ्याङ्क >> बुटवल उद्योग बाणिज्य संघको नेतृत्वका लागि अर्यालको प्यानल घोषणा >> बुटवलको समृद्धिको लागि औधोगिक क्षेत्र विकासको फड्को मार्ने थलो >> तिलोत्तमा–१३ को जनता माविमा निःशुल्क औद्योगिक प्रशिक्षण तालिम हुने >> एमाले कर्णाली अधिवेशनको निर्वाचन कार्यक्रम सार्वजनिक >> अभिनेता अनमोल केसी पक्राउ >> सल्यानमा जीप दुर्घटना, १५ जना घाइते >> बजार अनुगमनमा तीव्रता (फोटो फिचर) >> आयोग प्रभावकारी भए मात्र संसद र सरकार प्रभावकारी >> डाक्टर कुट्नेलाई कारवाही गर्न निर्देशन >> राजेश स्मृतिको विजयी शुरुवात >> मृगौला रोगीलाई ११ हजार रुपैया आर्थिक सहयोग >> एमाले बागमतीको मतदान फेरि एक बजे सर्‍यो >>  राष्ट्रिय फुटबल टोलीका विमल अस्ट्रेलिया पलायन >> एमाले बागमती अध्यक्ष चुन्न आज मतदान >> रविको चेतावनी : २०८४ को चुनावमा पुराना दल वा रास्वपा मध्ये एउटाको राजनीति सकिन्छ >> प्रधानमन्त्री प्रचण्ड पाण्डा प्रजनन केन्द्र हेर्न छेन्दुमा,भोलि नेपाल फर्कने >> आज विश्व मुटु दिवस, विभिन्न जनचेतनामूलक कार्यक्रमहरू गरी मनाइँदै >> एमाले कोशी प्रदेश अधिवेशन आजबाट सुरु हुँदै >> पुसभित्र सबै जिल्लाका अधिवेशन गर्ने एमाले लुम्बिनी प्रदेशको निर्णय >> इजरायलमा कामदार पठाउने सरकारको तयारी >> ‘मुटु जोगाउनै मूख्य चुनौति’ >> विद्यालयमा अनिवार्य सूचना अधिकारी >> सियारीमा अति विपन्न १४ परिवारलाई आवास >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> कृषक फकाउँदै स्थानीय सरकार >> संस्कृत भाषा अथाह सागर हो, अवमूल्यन नगरौं >> क्रिकेट खेलको पुर्वाधारमा जोड दिन आग्रह >> फरार प्रतिवादी पक्राउ >> दशौ राष्ट्रिय प्रतियोगिता लक्षित खेलाडी उत्पादनमा जोड >> घोराहीमा रेविज सप्ताह सम्पन्न >> मोटरसाइकलमा आगो लगाएको अभियोगमा महिला पक्राउ >> पाल्पाका चिकित्सकहरु पनि आन्दोलनमा >> राष्ट्रपतिद्वारा पैदल हिंडेरै इन्द्रजात्रा अवलोकन >> विजय सभाको झल्को दिने गरी श्रेष्ठ प्यानलको घोषणा सभा >> राष्ट्रिय यातायात उद्यमशील मजदुर भलाई कोषमा पुनः भुषाल >> तीन व्यवसायीको ६० करोड लगानीमा तिलोत्तमामा सिद्धार्थ भूमि ग्रुप >> वर्षौंदेखि जङ्गलमा बास, भएन व्यवस्थापनको पहल >> आकस्मिकबाहेक सबै सेवा बन्द गरेर बाँकेका डाक्टरहरु आन्दोलनमा >> ‘मोहम्द डे’ को उत्सवमा सहभागी भएर मुख्यमन्त्री चौधरीले दिए शुभकामना >> कर्णाली एमाले अधिवेशन : प्यानल बनाएर चुनाव लड्ने तयारी >> भेरी करिडोर सिंचाई तथा नदी व्यवस्थापन कार्यालय स्थापना
शिक्षा / स्वाथ्य

सिद्घार्थ आधारभूतकाे अध्यक्षमा चाैधरी चयन

२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार १८:२३
२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार १८:२३

चन्द्राैटा(कपिलवस्तु), २३ जेठ ।

सिद्घार्थ आधारभूतकाे अध्यक्षमा सुरेन्द्र प्रसाद चाैधरी पुन: चयन भएका छन् । जिल्लाकाे शिवराज नगरपालिका वडा नम्बर-५, खैरी अवस्थित विद्यालयमा चाैधरीकाे नेतृत्वमा ९ सदस्यीय व्यवस्थापन समिति गठन भएकाे जनाइएको छ ।

एक कार्यक्रमका बीच वडा नम्बर-५ का वडा अध्यक्ष नेत्र प्रसाद बेल्वासेले शैक्षिक गुणस्तर थप मजबुत बनाउनुपर्ने बताए । विद्यालयकाे भाैतिक अवस्था सुधार भएकाे प्रशंसा गर्दै शिक्षालाई प्राथमिकतामा राखी बालबालिकाहरुलाई विद्यालय पठाउन आग्रह समेत उनले गरे । साेमबार नव निर्वाचित पदाधिकारीलाई तदारुकताका साथ कार्य अगाडि बढाउनु पर्नेमा वडा अध्यक्ष बेल्वासेले जाेड दिए ।

यस्तै नवनिर्वाचित अध्यक्ष चाैधरीले विद्यालयलाई मजबुत बनाउन सबैकाे साथ सहयाेग आवश्यक रहेकाे बताए । समाजका अग्रपंक्तिमा रहेर कुशल भूमिका निर्वाह गरेकाे दावी गर्दै जाेडताेडका साथ समुदायका आमनागरिकसँग समन्वय गरि विद्यालयलाई अघि बढाउने प्रतिबद्धतासमेत उनदे जाहेर गरे । साथै विद्यालय संस्थापक तथा शिवराज नगरपालिका शिक्षा सदस्य लक्ष्मण प्रसाद निराैला, स्थानीय समाजसेवी मान बहादुर सुनार र सन्ताेष थारुलगायतले पदाधिकारीलाई शुभकामना व्यक्त गरेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?