ट्रेंडिंग:

>> पर्यटन प्रवद्र्धनका कार्यक्रममा जोड दिन सुझाव >> प्राकृतिक र कृत्रिम जलाशयलाई बहुउपयोगी बनाउने गरी पर्यटकीय गन्तव्य बनाइने >> बालिका जबरजस्ती करणी अभियोगमा एकजना पक्राउ >> ओलीले भने– मिशन ८४, हरेक वडामा ५१ प्रतिशत एमाले >> एमाले एक्लैले सरकारको नेतृत्व गर्ने गरी अभियान चलाएका छौ : शंकर पोखरेल >> गैंडहवामा १६ पालिकाको घुम्ती बैठक >> अधिकांश डाक्टरहरुमा मपाईंत्व र रुखोपन >> ‘ई’को जीवन रक्षा र सडक व्यवसायीलाई वैकल्पिक व्यवस्था गर : आयोग >> प्रत्येक नेपालीको थाप्लोमा ७९ हजार २०१ रुपैयाँ सरकारी ऋण >> राहत शिक्षकको आन्दोलनमा प्रहरी हस्तक्षेप >> डाक्टरहरु आज पनि आन्दोलनमा >> विकासमा राजनीति हुँदैन : खड्का >> छत्रेश्वरीका कर्मचारीको हातमा कालोपट्टी, कार्यालयमा कालो ब्यानर >> विश्व पर्यटन दिवसः बेलहिया र लुम्बिनीमा पर्यटकलाई स्वागत >> अनाथ आश्रमलाई खाद्यान्न वितरण >> सांसद विनोद चौधरीको तीन कम्पनीमा भारतीय आयकर विभागको छापा >> मंगोलियाविरुद्ध नेपालको कीर्तिमानी जित >> सुन तस्करी प्रकरणमा आजदेखि थुनछेक बहस >> एमाले बागमतिको नेतृत्व चुन्न आज निर्वाचन >> नेपालले मंगोलियालाई दियो ३ सय १५ रनको लक्ष्य >> टी–२० क्रिकेटमा बुटवलका कुशल मल्लको विश्व कीर्तिमान,३४ बलमा शतक पूरा >> यस्तो आज विदेशी मुद्राको विनिमय दर >> श्रेष्ठ र अर्यालको टिम मैदानमा (भिडियो अन्तर्वार्तासहित) >> आज विश्व पर्यटन दिवस मनाइँदै >> पाल्पा अस्पतालः रिफर सेन्टरको पहिचान बदल्दै >> सुन तस्करी प्रकरण : आजदेखि थुनछेक बहस सुरु हुने >> लक्षित बर्गको तालिमः फेरिदै महिलाको जीवनस्तर ! >> नेपाल, हङकङ र यूएईबीच त्रिकोणात्मक सिरिज गर्ने क्यानको निर्णय >> बदलिँदो पर्यटन र हाम्रो तयारी >> पर्यटन दिवसः पुनरुत्थानमा जोड दिऔं >> शिक्षकको हातमा चक डस्टर होइन ल्यापटप >> राशीअनुसार तपाईंको आजको भाग्य हेर्नुहोस् : आजको राशीफल >> समाज विकासको मुख्य आधार नै असल संस्कार >> सर्वोच्चले सोध्यो– बाबुराम भट्टराई र माधव नेपाललाई के कारणले मुद्दा नचलाएको ? >> बुटवलमा अन्तर धार्मिक शान्ति सञ्जाल गठन >> चाडपर्व लक्षित गरी सरकारले देशभर ९८ स्थानमा सहुलियत पसल चलाउने >> जुवातास खेल्ने आठजना नगदसहित पक्राउ >> आयल निगमले सर्वसाधारणलाई आईपीओ जारी गर्ने >> रामपुरका जेष्ठ नागरिकलाई गाउँटोलमै भत्ता >> लुम्बिनी प्रदेश सरकारले दियो राउटेलाई दशै खर्च >> दाङ बस दुर्घटना अपडेट : घाइते भएकाहरुको पहिचान खुल्यो >> गरिबलाई नभई गरिबी लखेट्नुपर्छ : ओली >> यति एअरलाइन्सले सर्वसाधारणलाई प्रिमियम शेयर दिने >> ११ वर्षीया बालिकालाई जबरजस्ती करणी, एकजना पक्राउ >> एमाले बाग्मती अधिवेशनको बन्दसत्र सुरु >> सुरक्षा माग्दै चिकित्सकहरू सडकमा >> हाजिरीजवाफमा जामिया गुल्सने भिका प्रथम >> पूर्व प्रधानमन्त्री नेपालद्वारा लुम्बिनीको भ्रमण >> उदीयमान खेलाडी जन्माउने बर्दघाटः खेलकूद विकासमा भने सधै उपेक्षित >> दाङमा बस दुर्घटना, २५ जना घाइते
समाचार

मगर महिला संघमा नेतृत्व चयन

२२ जेष्ठ २०८०, सोमबार २२:०४
२२ जेष्ठ २०८०, सोमबार २२:०४

बुटवल,२२ जेठ । नेपाल मगर महिला संघ बुटवल उपमहानगर वडा नंं २ इकाई समितिको एघारौं साधारण सभा तथा छैटौ अधिवेशन नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सम्पन्न भएको छ । सोमबार बुटवलमा सम्पन्न अधिवेशनबाट रम्भा थापा मगरको नेतृत्वमा १५ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरिएको हो । जसको उपाध्यक्षमा टोपली सारुमगर, सचिवमा शशीकला कुँवरमगर, सहसचिवमा रिता रानामगर र कोषाध्यक्षमा शान्ति ठाडामगर सर्वसम्मत् निर्वाचित भएका छन् । त्यसै गरी सदस्यहरुमा दुर्गा रानामगर, शोनी थामीमगर, धनु थापामगर, बसन्ती थापामगर, शुसिला थापामगर, यशोदा आलेमगर र टिका थापामगर निर्वाचित निर्वाचित भएका छन् । तीन जना सदस्य कार्यसमितिले पछि मनोनयन गर्ने गरी अधिवेशन सम्पन्न गरिएको छ । नवनिर्वाचित कार्यसमितिलाई नेपाल मगर संघ बुटवल उपमहानगर समितिका अध्यक्ष बसन्ती साठीघरे मगर, नेपाल मगर महिला संघ बुटवल उपमहानगर समिति अध्यक्ष सरिता श्रीशमगर, बुटवल उपहानगरपालिका वडा नं २ का वडा अध्यक्ष सुनिल शाक्य, नेपाल आदिवासी जनजाति पत्रकार महासंघ फोनिज रुपन्देहीका अध्यक्ष सनु थापामगर, नेपाल मगर महिला संघ बुटवल २ नं वडाका संस्थापक एवं संघका बुटवल उपमहानगरपालिका समिति उपाध्यक्ष नारायणी पाटामगर, नेपाल मगर विद्यार्थी संघ लुम्बिनी प्रदेश उपाध्यक्ष चेतन ठाडामगर, नेपाल मगर संघ बुटवल वडा नं २ समितिका अध्यक्ष हिरा बहादुर वाकाबलमगर, संघका निवर्तमान अध्यक्ष सानुमाया दर्लामी मगर लगायतले बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । नेपाल मगर महिला संघले महिलाहरुको नेतृत्व विकास, महिला सशक्तिकरणका साथै सांस्कृतिक मूल्य र मान्यतालाई संरक्षण र प्रवर्द्धन गर्दै आइरहेको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?