Logo
१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

मिटरब्याज पीडित र प्रधानमन्त्रीबीच वार्ता


बुटवल,१८ चैत । मिटरब्याज पीडितहरु र प्रधानमन्त्री प्रचण्डबीच बालुवाटारमा वार्ता भइरहेको छ ।

तराईका विभिन्न जिल्लाबाट पैदल यात्रा गरी काठमाडौंमा न्याय माग्न आएका उनीहरु शनिवार बिहानै आफ्ना माग पूरा गर्न नारा लगाउँदै बालुवाटार प्रवेश गरेका हुन् ।

उनीहरुले पीडितलाई न्याय दे, मिटरब्याजीलाई कारबाही गर् जस्ता नारा लगाएर बालुवाटार पुगेका थिए ।
मिटरब्याज पीडित र प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहालबीचको छलफल अहिले बालुवाटारमा भइरहेको छ ।

पीडितहरुले प्रधानमन्त्री दाहाललाई आफनो समस्या सुनाउँदा भक्कानो छाडेर रोए । १७ दिनदेखि आन्दोलनमा रहेका मिटरव्याज पीडितहरुले आफनो घर जग्गा मिटरब्याजीको कब्जामा रहेको बताए ।

पीडितमध्ये एक महिलाले १० लाखको रुपैया ऋण लिदाँ २७ लाख तिरिसक्दा पनि अझै पैसा तिरिनसकेको भन्दै आफनो घर जग्गा कब्जा गरेको पीडा प्रधानमन्त्रीलाई सुनाइन् । उनले आफनो पीडा सुनाउँदा भक्कानिएर बोल्न समेत सकिन् ।

यसअघि पनि मिटरब्याज पीडितहरुले सरकारी टोलीसँग दुईपटक वार्ता गरिसकेका छन् । तर सहमति भएको छैन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा
  >>   राष्ट्रपतिद्वारा रेशम चौधरीको जन्मकैद सजाय माफी,स्वीकार्य हुन्न : एमाले   >>   पर्यटन उद्योग उकास्न पहल : घरभाडा छुटदेखि पर्यटन प्रवद्र्धन अभियान   >>   लुम्बिनी केबुलकारको व्यवसायिक सञ्चालन जेठ १५ देखि, स्थानीयलाई ४५ प्रतिशत छुट   >>   रशेम चौधरीलाई आममाफी दिने सरकारको तयारीविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट   >>   कोशी प्रदेश सभा भवन अगाडि पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप   >>   घरभाडा छुट गर्न होटल ब्यवसायीहरुको आग्रह   >>   रेशम चौधरीलाई आममाफी दिन राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस   >>   घरायसी विवादमा बाबुले काटिदिए छोराको नाक   >>   तिलोत्तमाका स्वास्थ्यकर्मीको समस्या तत्काल संबोधन गर्न पेशागत महासंघको माग   >>   रेशम चौधरीलाई आममाफी दिन सरकारको  सिफारिस