Logo
२३ जेष्ठ २०८०, मंगलवार

एफइसी सहकारीले ग-यो स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम


बुटवल, १६ चैत ।

एफइसी धनकोष बचत तथा क्रृण सहकारी संस्था लिमिटेड मंगलापुरको आयोजनामा स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
सहकारी दिवसको अवसरमा सामाजिक सामुदायिक कार्यक्रम अन्तर्गत एफइसी सहकारीले मुटु तथा महिला रोग सम्बन्धी स्वास्थ्य सचेतना कार्यक्रम गरेको संस्थाका वरिष्ठ व्यवस्थापक मुकुन्दहरि ज्ञवालीले जानकारी दिए ।

कार्यक्रममा गौतमबुद्ध सामुदायिक मुटु अस्पतालमा कार्यरत मुटुरोग विशेषज्ञ डा. राजेश पन्जियारले स्वस्थ मुटु र मुटुरोगबाट बच्ने उपायका बारेमा सहजीकरण गरेका थिए भने सिद्धार्थ बाल तथा महिला अस्पताल आम्दा बुटवलमा कार्यरत स्त्री तथा महिला रोग विशेषज्ञ डा. राजेन्द्र बस्यालले स्त्रीरोग सम्बन्धी जानकारी र उपचार विधिका बारेमा सहजीकरण गरेका थिए ।

सहकारीका अध्यक्ष तारानाथ कंडेलको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा वरिष्ठ व्यवस्थापक मुकुन्दहरि ज्ञवालीले संस्थाको गतिबिधिबारे प्रकाश पारेका थिए भने उपाध्यक्ष जेपी कंडेल, सचिव निरज कंडेललगायतले पनि आ–आफ्नो धारणा राखेका थिए । संस्थाका सञ्चालक सदस्य बेदप्रसाद कंडेलको संयोजकत्वमा भएको कार्यक्रममा करिव ३०० जनाको उपस्थिति रहेको थियो ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?