Logo
१४ जेष्ठ २०८०, आईतवार

सिटिजन्स बैंक सौफर्साटिकर शाखाद्वारा डिजिटल साक्षरता


बुटवल,१० चैत । सिटिजन्स बैंक इन्टरनेसनल सौ फर्साटिकर शाखाले ग्लोबल मनी विकको अवसरमा वित्तीय साक्षरता अन्तर्गत शुद्धोधन गाउंपालिका ५ मानपकडीको भगलापुर माविमा डिजिटल बैंकिङ कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । कार्यक्रममा बैंकको सौफर्साटिकर शाखाका प्रबन्धक अर्जुन उपाध्यायले डिजिटल बैकिङको महत्व, यसको प्रयोग गर्ने तरिका लगायतबारे जानकारी दिंदै डिजिटल बैकिङ कारोबार गर्दा बैंकमा पुगेर लाइन बस्नु नपर्ने र घर अफिसमै बसेर धेरैजसो बैंकिङ कारोबार गर्न सकिने भएकाले समयको वचत र सुरक्षित हुने बताए । यस्तै बैंकको अमुवा शाखा प्रबन्धक डिबी राना,मानपकडी शाखा प्रबन्धक विपिन भण्डारी,छपिया शाखा प्रबन्धक परिक्षित ज्ञवाली, विद्यालयका प्राचार्य कृष्णप्रसाद भुसाल,बैंक सौ फर्साटिकर शाखाका सहायक प्रबन्धक सुरेश पौडेलले विद्यार्थीहरुलाई डिजिटल बैकिङ कारोबार र यसका फाइदाहरु जानकारी गराउंदै वित्तीय साक्षरताका विविध पक्षबारे जानकारी गराएका छन् । कार्यक्रममा कक्षाका व्यवस्थापन संकायका ५० जना भन्दा धेरै छात्र छात्रा सहभागिता रहेका थिए ।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा
  >>   अखिल नेपाल किसान महासंघको प्रदेश अधिवेशनको तयारी पूरा   >>   राष्ट्रपतिद्वारा रेशम चौधरीको जन्मकैद सजाय माफी,स्वीकार्य हुन्न : एमाले   >>   पर्यटन उद्योग उकास्न पहल : घरभाडा छुटदेखि पर्यटन प्रवद्र्धन अभियान   >>   लुम्बिनी केबुलकारको व्यवसायिक सञ्चालन जेठ १५ देखि, स्थानीयलाई ४५ प्रतिशत छुट   >>   रशेम चौधरीलाई आममाफी दिने सरकारको तयारीविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट   >>   कोशी प्रदेश सभा भवन अगाडि पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप   >>   घरभाडा छुट गर्न होटल ब्यवसायीहरुको आग्रह   >>   रेशम चौधरीलाई आममाफी दिन राष्ट्रपतिसमक्ष सिफारिस   >>   घरायसी विवादमा बाबुले काटिदिए छोराको नाक   >>   तिलोत्तमाका स्वास्थ्यकर्मीको समस्या तत्काल संबोधन गर्न पेशागत महासंघको माग