Logo
२४ माघ २०७९, मंगलवार
Logo

संसद् भवनअगाडि आत्मदाह प्रयास गरेका प्रेमप्रसाद आचार्यको निधन


बुटवल,११ माघ । संसद् भवनअगाडि आफ्नै शरीरमा आगो लगाएर आत्मदाह प्रयास गरेका प्रेमप्रसाद आचार्यको निधन भएको छ ।

इलाम घर भएका आचार्यले हिजो शरीरमा पेट्रोल हालेर आत्मदाह गरेका थिए । कीर्तिपुरको बर्न अस्पतालमा उपचाररत आचार्यको आज बिहान ५ बजे निधन भएको अस्पतालले पुष्टी गरेको छ । आचार्यको शरीर ८० प्रतिशत जलेको अवस्थामा अस्पताल पु¥याएर उपचार भएको थियो ।

आचार्यलाई भेट्न मङ्गलवार साँझ स्वास्थ्य राज्यमन्त्री डा. तोसिमा कार्की पनि अस्पताल पुगेकी थिइन्। त्यति बेला आचार्य बोल्न सक्ने थिए । आचार्यले आफ्नो समस्या र कुरा कसैले सुन्दैन भन्दै दुःखेसो पोखेका थिए । उनले कृषि र दुधजन्य उद्योग गरेका र विभिन्न व्यवसायीले उधारो रकम नदिएको भन्दै लामो स्टाटस लेखेका थिए । उनले भाटभटेनी सुपर मार्केट लगायतका पसलहरुले आफूलाई ठगेको गुनासो गरेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

ताजा
  >>   आईटी क्षेत्रलाई सम्बोधन गर्ने गरी छुट्टै कानुन बनाउछौं: सञ्चार मन्त्री   >>   नेपालीले खान्छन् आवश्यकता भन्दा बढी आयोडिनयुक्त नुन, मात्रा घटाउने तयारीमा सरकार   >>   ‘विद्यार्थीको पठनपाठनमा अभिभावकको भूमिका अपरिहार्य’   >>   टी-ट्वान्टी लिग : स्पट फिक्सिङको आरोपमा नितेश गुप्ता पक्राउ   >>   बालबालिकामा इन्टरनेटको बढ्दो लत   >>   ‘सरकारले नेपाली टेक्नोलोजीलाई प्राथमिकता दिन सकेन’   >>   गार्गी एकेडेमीमा खेलकूद सप्ताह सुरू   >>   आठौं मणिमुकुन्द रनिङ कप भलिबल शुरु, खेलले समाजको चौतर्फी विकासमा टेवा दिन्छ : मेयर खांण   >>   प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र एमाले अध्यक्ष ओलीबीच भेटवार्ता   >>   लुम्बिनीमा सुरु भो रामकथा प्रवचन, दुईहजार श्रद्धालु सहभागी